Активи запорізького заводу, що не задіяні у виробництві авто, розпродадуть з аукціону

Таке рішення прийняв один з кредиторів після запущеної у квітні на заводі санації (один зі способів відновлення платоспроможності боржника, коли у збанкрутіле підприємство вливаються державні кошти; іншим варіантом була б ліквідація).

«Реалізація майна Запорізького Автомобілебудівного Заводу на користь кредитора через відкритий аукціон відповідає світовій практиці вирішення подібних питань. На жаль, кредитор підприємства не виявив бажання підтримати завод, як це зробили інші кредитори, і скористався своїм правом. Тим не менш, ми впевнені, що не дивлячись на складну ситуацію, завод впорається, реалізує план санації та згодом повернеться до своєї діяльності з випуску автомобілів», – зазначив керуючий санацією заводу Віталій Василик.

Розпродаватимуть вторинні активи – це майно, що безпосередньо не задіяне у виробництві автівок. Наприклад, нерухомість, сировина тощо.

Читайте також: Випуск українських авто на ринок суттєво падає – статистика

ПОДЕЛИТЬСЯ

загрузка…

Источник: https://forpost.media/novosti/strong-aktivi-zaporizkogo-zavodu-shho-ne-zadijani-u-virobnictvi-avto-rozprodadut-z-aukcionu-strong.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top