Активні запоріжці відзначили День молоді на воді

Як молодіжна організація комбінату “Запоріжсталь” відзначила свято молоді

Традиційно в День молоді по всій Україні проходять різні святкові заходи, головною дійовою особою яких є молоді люди. Звичайно, зараз свята проходять з урахуванням карантину. Але не менш цікаво. Провести час весело та з користю — головне гасло вдалого свята. А відзначати молодіжній організації комбінату “Запоріжсталь” у цей день дійсно було що, адже впродовж року вона попрацювала на славу: благодійні акції, волонтерська допомога, спортивні звершення. Звісно, були й виробничі досягнення. А у свято організували захопливу подорож на каяках по Дніпру.

День молоді

— Активна молодь прийшла поплавати, гарно провести час, поспілкуватися у неформальній обстановці і згуртуватися, — відмітив провідний спеціаліст по взаємодії з молоддю ПАТ «Запоріжсталь» Анатолій Ширма. — Також ми привітаємо молодь і найактивніших відзначимо подарунками — вручимо сувенірну продукцію і термо-рюкзаки.

Головне на каяках — не хвилюватися та не розхитуватись зі сторони у сторону, розповідає інструктор. Відвідувачам пропонують туристичні каяки.

— На них дуже важко перевернутися. І тому часто люди приходять, у тому числі й новачки, сідають і спокійно пливуть, — запевняє інструктор з каякінгу Микита Людвиченко.

Провели металургів маршрутом по найгарнішим місцям — Дніпровськими плавнями.

— Море емоцій! Це для мене щось нове. Ну, трошки, звичайно, страх був присутній, але нічого. Ми металурги, ми побороли це, все було дуже круто, — ділиться враженнями контролерка відділу технічного контролю ПАТ «Запоріжсталь» Уляна Темна.

День молоді

— Такі виїзди на загальні заходи молоді дуже зближують, дають можливість познайомитися з хлопцями з інших цехов, завести нових друзів. Це круто! Нам дуже сподобалось, — продовжує Уляна Темна та її колега Марія Близнюк. Подібні заходи, впевнена молодь «Запоріжсталі», дарують і позитивні емоції, а також — гуртують колектив.

Читайте також: В праздничном шествии ко Дню Конституции участвовали сотни запорожцев — фото.

День молоді

Сообщение Активні запоріжці відзначили День молоді на воді появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/aktivni-zaporizhtsi-vidznachili-den-molodi-na-vodi

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top