Акторці-зрадниці з Запорізької області підтвердили жорсткий вирок: деталі

Захисник засудженої до 15 років позбавлення волі за держзраду Наталії Романіченко,  яка була «очільницею Василівки», подав апеляцію на вирок Жовтневого районного суду Запоріжжя. Мовляв, недостатньо доказів вини Романіченко, тож вирок суду першої інстанції треба скасувати, а кримінальне провадження закрити. Але колегія Запорізького апеляційного суду учора 5 лютого, розглянувши скаргу, залишив вирок без змін.

Нагадаємо, директорка василівського ТОВ «Гарант Романіченко» Наталія Романіченко, в минулому акторка телесеріалів, обвинувачувалось у тому, що будучи проросійськи налаштованою особою, після окупації збройними силами рф території міста Василівка та Василівського району, надавала допомогу окупантам у зведенні фортифікаційних споруд, ремонті військової техніки.

А згодом записала відео звернення, в якому проголосила себе «виконуючою обов’язки голови військово-цивільної адміністрації міста Василівка», та в подальшому сумлінно їх виконувала. У Telegram-каналі знайшли публікацію від 25.04.2022, а саме звернення Романіченко до мешканців Василівки, в якому вона заявляє: «Я беру на себе тимчасове виконання обов’язків голови Василівської адміністрації. Після державного перевороту в 2014 році київський режим на Донбасі розпочав криваву бійню. Я впевнена, що разом з братським російським народом у нас вийде налагодити мирне життя… Я дуже прошу вас надавати допомогу керівництву військово-громадянської адміністрації»…

В результаті спеціального судового провадження, судом першої інстанції було ухвалено вирок, яким Наталію Романіченко визнано винною у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 111 КК України та засуджено до 15 років позбавлення волі з конфіскацією усього належного йому на праві власності майна.

Варто зазначити, що на даний час засуджена переховується на тимчасово окупованій території, а тому строк відбування покарання Наталії Романіченко буде обчислюватись з моменту її фактичного затримання.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/aktortsi-zradnytsi-z-zaporizkoi-oblasti-pidtverdyly-zhorstkyy-vyrok-detali.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

scroll to top