Аліменти, маленька квартира та офшорна фірма Боговіна: дуже скромна декларація нової очільниці Запорізької облради

На минулому тижні Запорізька обласна рада нарешті отримала легітимного голову. Облраду вперше за всю історію очолила жінка. Нею стала Олена Жук від партії “Слуга народу”. Вона ж – помічниця Віталія Боговіна, що офіційно значилася в нього бухгалтеркою. Тож що відомо про 35-річну Олену Юріївну Жук?

24 грудня на сайті НАЗК з’явилась декларація Олени жук. Декларація вже підписана “Голова Запорізької обласної ради”.

Декларація Олени Жук не містить ніяких фантастичних фактів – все дуже скромно. Так, жінка самостійно виховує доньку, з якою вони мешкають в двокімнатній квартирі. Квартира повністю належить Олені Жук.

Але, як бачимо, в декларації не вказано чоловіка Олени. Але це не забудькуватість. Просто пані голова облради у розлучені. Та чоловік не кинув жінку сам на сам, а сплачує аліменти. Усього по три тисячі гривень на місяць, але сплачує.

Проте, можна порадіти за жінку – працюючи в ТОВ  “АМБАР ЕКСПОРТ БКВ” вона заробляла трохи більше ніж 25 тисяч гривень на місяць. В неї також є грошові заощадження на банківських рахунках, і готівкові. Готівкою жінка задекларувала 15 тисяч доларів та 210 тисяч гривень.

Оце і вся декларація пані голови за 2019 рік. І нічого цікавого в ній не має на перший погляд.

Окрім того, що пані Олена працювала в ТОВ  “АМБАР ЕКСПОРТ БКВ”. Власниками товариства до 11.07.2020 року були Віталій Боговін та Вадим Коверник. Але, в той час як Віталія Боговіна призначили очільником Запорізької області, фірму було переведено в офшор. Тепер кінцевим бенефіціаром значиться Товариство З Обмеженою Відповідальністю Бкв Груп, Республіка Кіпр, 2035 Кіпр, Місто Нікосія Строволос, Вулиця Ставру, Будинок 56, Офіс 104. Ця ж компанія значиться засновником, який вклав 9900₴ (99%). Вадим Каверін має лише 1% власності та вклав за документами 100₴. І це лише одна фірма, до якої на 100% причепна Олена Жук.

Не будемо робити висновки, адже маємо бути об’єктивними.

Читайте також: В Запоріжжі розпочало роботу третє пленарне засідання другої позачергової сесії Запорізької міської ради

Сообщение Аліменти, маленька квартира та офшорна фірма Боговіна: дуже скромна декларація нової очільниці Запорізької облради появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/politika/alimenti-ta-malenka-kvartira-duzhe-skromna-deklaracija-novoi-ochilnici-zaporizkoi-oblradi.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top