АМКУ оштрафував дві компанії на 1,9 млн грн за змову на тендерах на утримання доріг у Запорізькій області

Антимонопольний комітет України (АМКУ) прийняв рішення оштрафувати приватне підприємство «ДОРРЕМФАРМ» та ТОВ «Сінго» на суму 1,9 мільйона гривень за узгодження своїх дій на тендерах. Компанії використовували цю схему, щоб отримати державні підряди на утримання доріг у Запорізькій області, загалом на суму 126,5 мільйонів гривень.

Згідно з розслідуванням АМКУ, протягом квітня-вересня 2018 року, обидві компанії брали участь у 28 тендерах. Змовники використовували такий метод, що одна компанія вигравала тендер, а інша навмисно не подавала частину необхідних документів для укладення угоди. Така схема працювала успішно, оскільки у 27 тендерах брали участь саме ці дві компанії, повідомляє «Слідство. Інфо».

АМКУ також виявив, що компанії мають спільні особливості у назвах та метаданих поданих на торги документів, а також часто комунікували та узгоджували свої пропозиції. Обидві компанії не заперечили виявлені факти, тому їх оштрафували.

ТОВ «Сінго» було засноване у кінці 2016 року та має громадянина Азербайджану Сахіба Аласгарова як кінцевого бенефіціара. Компанія більше не укладає угоди з державними органами.

«ДОРРЕМФАРМ» з’явилося на ринку у 2017 році та має громадянина Азербайджану Маммадова Фаріза Фазіл Оглу як кінцевого бенефіціара. Компанія також припинила укладати договори з державними замовниками.

На головній — фотоілюстрація

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/amku-oshtrafuvav-dvi-kompanii-na-1-9-mln-hrn-za-zmovu-na-tenderakh-na-utrymannia-dorih-u-zaporizkiy-oblasti.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top