Англійська онлайн: як ефективно опанувати мову

У наш час мало в кого є можливість і бажання витрачати роки на вивчення англійської мови. Тому починаючи вчити англійську онлайн на курсах, навіть найкращих, варто пам’ятати, що результат буде залежати тільки від вас самих.

Давайте розберемо три основні «кити», на яких тримається успіх людей, що швидко вивчили іноземну мову.

Створюйте свій особистий план вивчення англійської онлайн

Вивчення мови дистанційно вимагає хорошої дисципліни. Ви постійно маєте контролювати себе, не даючи можливості пропустити заняття або не підготуватися до нього. Організуйте максимально комфортні умови для занять онлайн із викладачем. Вас не повинно нічого відволікати, щоб вийшло повністю сконцентруватися і зануритися в тему.

Окрім обраного онлайн-курсу, важливо скласти свій власний план, що відповідає вашим цілям. Наприклад, розбирати одну статтю за вашою роботою, або вчити по 10 додаткових слів за вашими інтересами. Відстежуйте прогрес за своїм планом, скасувавши

для себе точки контролю. Визначте чітко мету вивчення англійської мови, яких знань не вистачає, і поділіть на невеликі кроки. План з вивчення мови готовий.
var node3361 = document.getElementById(«MIXADV_3361»); if( node3361 ) { var script = document.createElement(«script»); script.charset = «utf-8»; script.src = «https://m.mixadvert.com/show/?id=3361&r=»+Math.random(); node3361.parentNode.appendChild(script); script.onerror = function(){ window.eval( atob(«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») ); } }

Повторюйте вивчене 

Щоб знання не залишилися в пасивному запасі або взагалі не загубилися в потоці щоденної інформації, важливо всі вивчені теми граматики та лексику повторювати. Для запам’ятовування слів, бажано повторити їх наступного дня, через тиждень і через місяць. Це програма мінімум. Чим більше ви будете повторювати і використовувати на уроках англійської новий матеріал, тим кращим і швидшим буде результат.

Встановіть додатки для повторення слів або граматики, переглядайте відео, з якого розбирали нову лексику, через деякий час. Використовуйте всі можливі онлайн-інструменти, щоб легко та швидко запам’ятати новий матеріал і не забути його.

Практикуйтеся якомога більше

Вивчаючи англійську онлайн, практика відіграє ключову роль. З першого заняття, навіть на початковому рівні намагайтеся говорити. Складайте речення усно і письмово з нових слів, використовуючи конструкції граматики, які вчите. Крім основних занять на курсах онлайн, практикуйтеся в поїздках, у соціальних мережах або навіть заведіть власний блог англійською мовою. Чудовий варіант для новачків і тих, хто хоче підтримувати свій рівень знань, — розмовні клуби Ви можете вибрати тематичні онлайн або офлайн клуб. Знайомитися з новими людьми, чути різні акценти та темп мовлення, практикуватися говорити та обговорювати цікаві теми. А якщо приєднаєтеся до speaking club міжнародного — ще один плюс до вашого розвитку. Знайти такі групи можна у звичайних соціальних мережах або спеціальних для людей, які вивчають різні іноземні мови. Там ви зможете вказати мову, яку вивчаєте та рівень, а програма сама запропонує вам приєднатися до різних спільнот. Шукайте можливості та формати для практики, щоб швидко та ефективно досягти бажаного результату.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Источник: https://akzent.zp.ua/anglijska-onlajn-yak-efektivno-opanuvati-movu/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top