Апокаліптична картина на верхівці вежі: запорізький фотограф показав, як виглядає будівля, що рушиться

Соцмістечко в Дніпровському районі Запоріжжя вражає своєю незвичною архітектурою. Родзинкою є вежі, яких тут декілька. Та одна з них – за адресою Металургів,1 (перехрестя з вул. Рекордною, біля ПК ім. Кірова), вже котрий рік руйнується. Ще декілька років тому мешканці будинку звертались до депутатів Запорізької міської ради, стосовно аварійного стану свого будинку. Але на саму вежу – ніхто уваги не звернув.

Зараз активісти б’ють на сполох – вежа руйнується швидкими темпами:

“У вежі на Кірова (Металургів,1) розруха вищої категорії. Апокаліптична картина на верхівці вежі. Зруйновані елементи нагромадженні в центрі вежі. Під ногами цеглини, шпиль, який впав, декор, залізні конструкції, прогнив дах. Такими темпами вежі залишилося зовсім небагато”, – пише запорізький фотограф Олександр Архипов.

Читайте також: На Запоріжжі невідомий знову вбив свійських тварин: орудував у двох подвір’ях

Сообщение Апокаліптична картина на верхівці вежі: запорізький фотограф показав, як виглядає будівля, що рушиться появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/apokaliptichna-kartina-na-verhivci-vezhi-zaporizkij-fotograf-pokazav-jak-vigljadaie-budivlja-shho-rushitsja.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top