Азербайджан відправив до України чергову партію гумдопомоги з електрообладнанням

У п’ятницю з території Сумгаїтського технологічного парку в Азербайджанській Республіці відправили чергову партію гуманітарної допомоги Україні, що складається з електрообладнання.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє азербайджанське інформагентство «Азертадж».
https://static.ukrinform.com/photos/2025_08/thumb_files/1080_600_1755273437-1455.jpeg
Фото: АЗЕРТАДЖ

 

Гуманітарний вантаж містить близько 90 тисяч метрів електричних кабелів та дротів, 25 генераторів та 7 комплектів трансформаторів.

Партія цього обладнання була відправлена автокараваном з 10 вантажівок з метою підтримки заходів із відновлення стабільного електропостачання у регіонах, що постраждали від війни росії проти України.

Загальна вартість допомоги становить 2 мільйони доларів США, йдеться у повідомленні.

Надання допомоги Україні здійснюється Міністерством енергетики відповідно до розпорядження президента Азербайджанської Республіки Ільхама Алієва від 11 серпня 2025 року.

У середу, 13 серпня, Азербайджанська Республіка відправила в Україну першу партію чергового гуманітарного вантажу, що складається з електричного обладнання.

Укрінформ

Сообщение Азербайджан відправив до України чергову партію гумдопомоги з електрообладнанням появились сначала на Газета МИГ.

Share this post

нет
scroll to top