Бачити кольором: у Запоріжжі відкрилась виставка відомої української художниці

Загалом на виставці зібрані роботи різних серій та періодів. Тут є і види рідного художниці Києва, життєві сцени, творча експресія. Центральне місце займає серія “трапези” 19-го року, які були створені для книги Тараса Прохаська.

Виставка отримала коротку, але змістовну назву “Край”. Та кожен має сам знайти для себе сенс та потаємні стежини до розуміння кожної композиції. Образ та без-образ і саме відчуття того краю, усвідомлення можливості назвати його своїм — ось у чому полягають питання.

Олена зізнається, шукає натхнення прямо на вулиці, серед урбаністичних пейзажів, базарів та вокзалів, які часто з’являються на її картинах. Сучасне мистецтво вже відійшло від традиції передавати таке собі фотографічне зображення. У першу чергу, воно стало емоційним, образним і тим самим провокаційним, що вмикає в людини творче мислення, – впевнена художниця.

Можливість творчості, можливість передавати свої емоції суспільству через картини — робить нас людьми, адже стандартні потреби нічого не важать без мистецтва, – вважає співорганізатор виставки Максим Ванат, і зазначає, що Олена Придувалова гідний представник українського мистецтва на світовій арені.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/bachiti-kolorom-u-zaporizhzhi-vidkrilas-vistavka-vidomoi-ukrainskoi-hudozhnici/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=bachiti-kolorom-u-zaporizhzhi-vidkrilas-vistavka-vidomoi-ukrainskoi-hudozhnici

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top