Багатодітні матусі Запорiжжя відвідали сеанс йоготерапії, аби отримати психологічну та емоційну розрядку

Так для п’ятнадцятьох запоріжанок пройшов другий етап міського проекту «Перевтілення», що приурочений до Міжнародного жіночого дня.

Iнструктор обрала для жінок вправи для корекції хребта та на загальне покращення фізичного стану. Втім, найголовнішим моментом у сеансі йоготерапії називає психологічну та емоційну розрядку.

Першим етапом заняття стала якраз емоційна терапія. Жінки обрали картинки, які їм найбільше імпонують. Через них трактують відображення свого емоційного стану.

Учасниці посміхаються, їх настрій помітно покращився. Тож, інструктор переходить до фізичного розслаблення: жорстке денне світло змінюється теплим, жінки медитують. Після нетривалого релаксу тіло вже готове до фізичних вправ.

Одне заняття йоготерапії триває приблизно півтори години. При бажанні вправи можна виконувати, навіть, вдома. Організатори проекту «Перевтілення» кажуть, що для багатодітних матусь це — чудовий спосіб відновлення емоційної рівноваги.

Вже 1 березня на багатодітних матусь чекає передостанній етап проекту: майстер-клас з догляду за тілом та обличчям.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/bagatoditni-matusi-zaporizhzhya-vidvidali-seans-jogoterapiyi-abi-otrimati-psihologichnu-ta-emotsijnu-rozryadku/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top