Балковий міст в Запоріжжі хочуть назвати на честь загиблого у ДТП екс-заступника начальника Служби автодоріг

У місті проводитимуть громадські слухання з приводу присвоєння балковому мосту імені Олександра Шандиби.

Шандиба — колишній заступник керівника запорізької служби автомобільних доріг, який керував будівництвом цього мосту.

Олександр Михайлович Шандиба був професіоналом своєї справи. На його рахунку — безліч побудованих мостів та штучних споруд по всій Україні. Перший міст він побудував ще у 1988 році. Увесь досвід, що був надбаний Олександром Михайловичем у попередні роки, став конче необхідним та придатним для будівництва Автотранспортної магістралі в Запоріжжі — пишуть на сторінці Служби у соцмережі.

Громадське обговорення пройде у форматі Zoom-конференції 7 грудня 2021 року о 10:00. Пропозиції (зауваження) щодо громадського обговорення приймаються до 5 листопада за адресами: вул. Українська, 50, м. Запоріжжя, 69095; liashenko.sv@ukravtodor.gov.ua (в темі листа обов’язково вказувати “Пропозиція щодо громадського обговорення”).

Контактний телефон для консультацій та запитань щодо громадського обговорення: (061) 787-53-42. Реєстрація на участь у громадському обговоренні за допомогою Zoom-конференції за адресою: liashenko.sv@ukravtodor.gov.ua (в темі листа обов’язково вказувати “Реєстрація на участь у громадському обговоренні”). Відповідальна особа за проведення громадського обговорення: Сергій Ляшенко, тел. 787-53-42.

Читайте також: На Запоріжжі замість масла в шкільній їдальні використовували підробку Источник: https://forpost.media/glavnoe/balkovyy-mist-v-zaporizhzhi-khochut-nazvaty-na-chest-zahybloho-u-dtp-eks-zastupnyka-nachalnyka-sluzhby-avtodorih.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top