Баржу, яка затонула на Запоріжжі, вже почали розбирати на деталі (фото)

Люди вже встигли вкрасти якір з механізмом.

Невідомі громадяни вже встигли вкрасти деталі самохідної баржі, яка затонула з боку села Розумівка Запорізької області. Про це повідомив Сергій Хвостенко на своїй сторінці в Facebook. Чоловік, разом з іншими прихильниками водяного спорту, відправився у плавання по Дніпру. Група підпливла і до баржі, частина якої знаходиться під водою.

“Якщо не вдаватися у етичні моменти трагічної події, відчуваеш себе шукачем скарбів, хоч зі скарбів тон щебня та пластикова мітла. Добрі люди вже поцупили якір з механизмом. Відчуваю, що найближчі часи затоплена баржа стане досить відомою локацією у місцевих каякерів та SUP любителів”, – пише Сергій.

Фото: https://www.facebook.com/sergiy.khvostenko

Нагадаємо, самохідна баржа затонула 5 грудня з боку села Розумівка Запорізької області. Вантажне судно пішло на дно приблизно в 50-ти метрах від берега. Встановлено, що подія сталась через можливе порушення правил безпеки руху та експлуатації водного транспорту на річці Дніпро. Під час нічної стоянки на рейді, на кораблі виявили пробій. Баржа швидко наповнювалася водою, тому на допомогу викликали інший корабель. Члени екіпажу встигли переправити вантаж, а вже порожню баржу вирішили посадити на мілину, аби згодом підняти й відбуксувати на ремонт.

Правоохоронці розпочали кримінальне провадження за фактом порушення працівником правил безпеки руху водного транспорту (ч.1 ст.276 КК України). Досудове розслідування та перебуває на контролі місцевої прокуратури.

Читайте також: У мережі з’явилися унікальні фотографії з місця затонулого судна в Запорізькій області

Сообщение Баржу, яка затонула на Запоріжжі, вже почали розбирати на деталі (фото) появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/obshhestvo/barzhu-jaka-zatonula-na-zaporizhzhi-vzhe-pochali-rozbirati-na-detali-foto.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top