Баскетболісти БК «Запоріжжя» поступились потужному «Дніпру»

Кадрові втрати гравців основної ротації БК «Запоріжжя» завадили сьогодні стримати нашим гравцям більш укомплектованого суперника в матчі СУперліги.
На початку стартової чверті дніпряни отримали перевагу в рахунку завдяки шістьом поспіль набраним очкам В’ячеслава Кравцова. Згодом активізувався й Іссуф Санон, яким додав ще 6 балів, а Станіслав Тимофєєнко, вийшовши з лави, влучив 3-очковий. Втриматися запоріжцям вдалося завдяки 3-очковому Віталія Мальчевського. Тим не менш, стартова чверть пішла у актив «Дніпра» — 16:22.
Друга чверть розпочалася з пропущеного ривка господарів – 0:7. «Завести» своїх партнерів по команді данком спробував Яків Тітов. Це були перші очки для «Запоріжжя» у другій 10-ти хвилинці – 18:29. Молодий гравець одразу виконав перехоплення, асистувавши Дейшону Френсісу. Підсумок – ще один ефектний данк. Призупинив «пробудження» запоріжців Сергій Загреба, влучивши 3-очковий. Дніпрянам вдавалося втримувати господарів майданчику на відстані 11-ти балів.
Відігравала важливу роль і більша лава запасних з потужними українськими виконавцями, і мінімальне лідерство гостей на підбираннях протягом чверті – 20/18. Але впертість Евана Максвелла, який постійно боровся з великими «Дніпра», набравши 12 очок за половину матчу, два потрібні підбирання Якова Тітова, трансформовані в 3-очкові Віталія Мальчевського, втримали запоріжців на відстані 9-ти очок — 29:38.
На старті другої половину матчу «прокинувся» Ясін Джозеф, набравши 5 очок поспіль. Але Павло Крутоус 3-очоквим знову відкинув запоріжців на відстань 10-ти очок – 40:50. Мінімальна ротація запоріжців давалася взнаки, гості повели «+15». Легіонери «Запоріжжя» грали абсолютно без замін. Ближче до завершення чверті на майданчику з’явився Роман Морозов, який повернувся до тренувань лише три дні тому. Він замінив помітно втомленого Евана Максвелла. Попри те, що у заключні хвилини на майданчику було 4 українські гравці, запоріжцям вдалося встояти проти потужних дніпрян, а Ясін Джозеф завантажив у кошик 7 очок – 53:60. Запоріжці виграли свою першу чверть у цьому матчі, а Максвелл, Джозеф та Мальчевський мали 10+ набраних очок.
На екваторі заключної чверті Еван Максвелл відзначився третім данком – 60:66. Але серія результативних дій бігмена «Дніпра» В’ячеслава Кравцова відкинула господарів на відстань 9 очок – 62:71. У цей момент неймовірно важливі 3 очки влучив Роман Морозов. На жаль, серія штрафних «Дніпрян» у виконанні Павлова та Крутоуса призвела до «-10» – 65:75. Відіграти це відставання вже не вдалося – 67:80.

БК «Запоріжжя» – БК «Дніпро» 67:80 (16:22, 17:20, 20:18, 14:20)

Жодного спаму, лише найцікавіше для вас у нашому Telegram-каналі. Обіцяємо)