Баскетболісти БК «Запоріжжя» розтрощили на виїзді «Хімік»

Баскетболісти «Запоріжжя» у поточному сезоні двічі програли «Хіміку», тому южненці могли закрити сезонну серію на свою користь у домашній грі. У контексті турнірної боротьби двох команд – це важливий момент, який спонукав запоріжців до серйозної битви з перших секунд.

На початку вчорашньої гри суперники не відпускали один одного у рахунку, але потім команда Станіслава Овдєєнка видала вражаючий ривок. Віталій Мальчевський двічі поспіль поцілив з дистанції, згодом ще один 3-очковий реалізував Антанас Удрас – 14:23. Результативно відіграв і Дейшон Френсіс, який з 9 очками став найкращим бомбардиром стартової чверті. Відсоток гравців «Запоріжжя» на периметрі зачаровував (5/8 – 62%), гості лідирували за всіма статистичними показниками, що вилилося у переможний рахунок – 15:32.

За 5 хвилин другої чверті «Хімік» спромігся набрати лише 2 очки, а «Запоріжжя» – 5. Далі команда Станіслава Овдєєнка включилася. Отже все було скінчено для колись потужного «Хіміка». Третій та четвертий період лише це підтвердив.
Наступну гру в чемпіонаті команда Станіслава Овдєєнка проведе у Запоріжжі 28 січня о 18.00 з «Прометеєм».

БК «Хімік» – БК «Запоріжжя» —  56:86 (15:32, 16:20, 13:21, 12:13).

Жодного спаму, лише найцікавіше для вас у нашому Telegram-каналі. Обіцяємо)