Баскетболісти «Запоріжжя» невдало витупілі в столиці

Баскетболісти “Запоріжжя” після перемоги над “Черкаськими Мавпами” одразу вирушили до столиці, де на них чекав ще один важкий матч – із “Київ-Баскетом”.

Переїзд або ж фізична виснаженість призвели до невдалого початку гри для запоріжців. У стартовій чверті “Київ-Баскет” переважав гостей за всіма показниками. Кіндалл Хілл та Майкл Холтон поповнили скарбничку запорізької команди скромними десятьма очками, тоді кияни настріляли втричі більше. Так, рахунок уже в стартовій чверті став 30:10. Другу чверть команда Валерія Плеханова виграла, але проблеми у захисті залишались. На велику перерву запоріжці йшли із відставанням у 19 очок.

Після великої перерви стало значно цікавіше. Зібравши всю волю в кулак, баскетболісти “Запоріжжя” почали активно наздоганяти суперника. Спочатку скоротили різницю до 13 очок, а потім і до восьми. Хілл та Холтон продовжували тягнути команду до неймовірного камбеку. У заключній чверті вони допомогли гостям підступитися ще ближче – на відстань чотирьох очок. Лише після цього “Київ-Баскет” оговтався. Господарі влаштували свій ривок, отримавши перевагу у 13 очок за три з половиною хвилини до завершення гри. Але вірити у перемогу було ще рано. Майкл Холтон зробив неможливе. За півтори хвилини до кінця зустрічі рахунок був майже рівним – 82:80. Під час вирішальних атак більше пощастило господарям. Вони зуміли перемогти запорізьку команду – 88:83.

Після цієї поразки баскетбольний клуб “Запоріжжя” спустився на третє місце у Суперлізі. Наступні матчі чемпіонату наша команда проведе вдома. У четвер у палаці спорту “Юність” запоріжці прийматимуть “Дніпро”, у суботу – харківський “Політехнік”.