Баскетболісти “Запоріжжя” продовжують серію виїзних поєдинків у чемпіонаті Суперліги

У Южному на команду Валерія Плеханова чекав лідер турнірної таблиці “Хімік”. Поразка в Одесі можливо й відібрала занадто оптимістичний настрій у запорізьких вболівальників, однак команда вкотре довела, що може змести будь-якого суперника на своєму шляху.

Із великим бажанням баскетболісти “Запоріжжя” відіграли з першої і до останньої хвилини. “Хімік” дуже потужний на периметрі у першій половині гри не мав жодного реалізованого тричкового. Запоріжці не тільки закрили периметр, а й надійно захищалися у трисекундній зоні. Як наслідок, южненці заробили лише 31 очко за двадцять хвилин гри. Гості виграли першу половину з рахунком 40:31.

У третій чверті перевага “Запоріжжя” досягла максимальних 15-ти очок. Але “Хімік” не здався. Лідери чемпіонату зуміли зібратися і до кінця чверті майже наздогнали гостей у рахунку 58:59. Важливим став ривок запоріжців на старті заключної 10-хвилинки. Майкл Холтон та Володимир Шевченко знову відсунули суперника на 10 очок. І хоча в останні хвилини вболівальникам запорізької команди довелося понервувати, підопічні Валерія Плеханова втримали переможний результат 79:74.

Завдяки злагодженим командним діям аж п’ятеро гравців “Запоріжжя” набрали 10 і більше очок. Підопічні Валерія Плеханова зуміли повністю виправити гру на підбираннях, перевершивши у цьому компоненті “Хімік” – одну з найбільш потужних передніх ліній чемпіонату. Самовіддана гра з першої і до останньої хвилини, де кожен зробив свій внесок у результат і стали запорукою яскравої перемоги запорізької команди.

Наступний матч баскетболісти Запоріжжя проведуть у Миколаєві 9 лютого.