Баскетболісти «Запоріжжя» програли міцному «Будівельнику». Відеоогляд

У вчорашньому матчі з «Будівельником» господарям не міг допомогти Віталій Мальчевський. Його місце у старті дісталося молодому Роману Морозову. Тим не менш, запоріжці дали гідну відсіч укомплектованому супернику. Виграний щит, краща реалізація кидків з гри призвели до лідерства команди Станіслава Овдєєнка – 13:5. У гостей максимально ефективно діяв Арчі Гудвін, чиї результативні проходи допомогли скоротити дистанцію – 17:15. Влучання з дистанції Івана Міхєєва та Олександра Сізова дозволили «Запоріжжю» виграти стартову чверть – 25:20. Господарям вдалося примножити успіх. Другий реалізований дальній кидок Романом Морозовим приніс запоріжцям «+10», а молодий форвард проводив найкращий відрізок у сезоні та був кращим бомбардиром команди. На жаль, все зіпсували фоли. Ще в першій половині він опинився на фол-траблі. Натомість «Будівельник» потроху поліпшував свій відсоток реалізації та командну злагодженість. До великої перерви різниця залишалася на користь «Запоріжжя» – 39:34. У дебюті другої половини Роман Морозов отримав 5-й фол, що звузило ротацію команди до 8-ми гравців. Гості зі столиці увімкнули потужності. Серія дальніх влучань Володимира Конєва, стабільність Арчі Гудвіна та підтримка Богдана Близнюка привезли до зміни лідера на майданчику – 43:44. До всіх проблем «Запоріжжя» додався ще й фол-трабл основного розігруючого Ясіна Джозефа. Кияни перехопили лідерство на щитах, у відсотку реалізації та й загалом діяли значно впевненіше. Після третьої чверті вже вони вели в рахунку 52:59. У заключній чверті домінація гостей продовжувалася. Відсутність повноцінної ротації заважала запоріжцям на рівних боротися з суперником до останніх хвилин. За 3 хвилини до кінця гри Олександр Сізов своїм дальнім влучанням дав надію, встановивши на табло – 64:73. Станіслав Овдєєнко за допомогою тайм-аутів намагався налаштувати команду на можливий камбек, але сил вже витрачено було дуже багато. «Будівельник» знову переміг «Запоріжжя» у непростому матчі – 69:81. БК «Запоріжжя» – БК «Будівельник» 69:81 (25:20, 14:14, 13:25, 17:22) Источник: https://forpost.media/sport/basketbolisty-zaporizhzhia-prohraly-mitsnomu-budivelnyku-videoohliad.html