Баскетболісти “Запоріжжя” розпочали останнє коло у чемпіонаті Суперліги грою у Миколаєві

Перед матчем команда Валерія Плеханова посідала четверте місце, але у разі перемоги повертала собі другий рядок.

Суперник – один із найбільш незручних у цьому сезоні. МБК “Миколаїв” виграв два із трьох поєдинків чемпіонату, до того ж “корабели” зіграли у рідному залі після тримісячної перерви. Ці обставини ніяк не бентежили баскетболістів “Запоріжжя”. Валерій Плеханов зумів налаштувати свою команду, як на останній бій.

Важко було у стартовій чверті, коли суперник знайшов свій кидок на периметрі. Миколаївці реалізували п’ять дальніх спроб, тоді як запоріжці — жодної. Це призвело до програного відрізку 20:29. Далі команда Валерія Плеханова зібралася, показала відмінну гру у захисті, закрила периметр і зуміла перехопити ініціативу. Зробивши лише одну втрату за чверть, гості пішли на велику перерву з мінімальним гандикапом – 49:47.

У третій чверті був такий момент коли перевага запоріжців досягла максимальних 10-ти очок. Але “Миколаїв” знову застосувавши дальню артилерію, повернувся у гру. Нічия 66:66 перед заключною 10-хвилинкою. Останній ігровий відрізок і показав саме командну силу “Запоріжжя”. Володимир Шевченко розпочав дуже важливий ривок, який підтримали партнери. В результаті аж п’ятеро гравців нашого клубу набрали 10 і більше очок, що й стало ключем до перемоги. Відмінна командна гра і спільний бойовий дух привезли до потрібного результату 88:79.

Завершувати затяжне виїзне турне запоріжці будуть матчами з харківським “Політехніком” і “Дніпром” 13 і 15 лютого. А після цього команда нарешті зіграє у рідних стінах чотири заключні поєдинки регулярного сезону.