Баскетболісти Запоріжжя та Харкова видали приголомшливий матч

Протистояння «Запоріжжя» та «Харківських Соколів» не дарма вважали центральним у турі. Тренерська дуель колишніх одноклубників ще більше підігрівала інтерес до зустрічі команд-сусідів турнірної таблиці.

Від початку гри господарі почали серйозно набирати оберти, через що Станіславу Овдєєнку довелося брати ранній тайм-аут за рахунку 13:4. Його команда припускалася забагато втрат та показувала низький відсоток реалізації з гри (1/4). Коли запоріжці програвали «-10», стався найбільш прикрий епізод матчу. Віталій Мальчевський отримав травму та не міг самотужки покинути майданчик. Його відсутність означала, що ротація гостей звузилася до восьми виконавців, половина з яких – молодь. Якщо стартову чверть «Харківські Соколи» виграли безапеляційно – 26:15, то у другій підопічні Станіслава Овдєєнка проявили зразковий командний дух. Снайперські функції Віталія Мальчевського взяв на себе Іван Міхєєв.  Виграна чверть вселяла надію на бойове продовження поєдинку у другій половині. Першу «Соколи» виграли – 44:37. До середини третьої чверті команда Станіслава Овдєєнка відчайдушно вела погон за принциповим суперником. Влучання Романа Морозова максимально наблизило «Запоріжжя» до мети – 46:44. У дебюті вирішального відрізку команда Станіслава Овдєєнка нарешті вийшла вперед – ендван оформив Антанас Удрас. Далі розпочалася гра нервів. Ніхто не хотів поступатися, через що суперники дуже щільно йшли в рахунку. Проте «Соколи» зуміли отримати відчутну різницю, коли Павло Буренко влучив з дистанції слідом за набраними очками Майка Девіса. За 3 хвилини до кінця хакрів’яни повели – 72:65. За гостей у найвідповідальніший момент відповів Олександр Сізов. Капітан «Запоріжжя» реалізував надзвичайно важливий 3-очковий на останній хвилині, а після цього сміливо пішов у прохід та заробив два штрафні кидки. На жаль, за 34 секунди до кінця гри капітанові не вдалося реалізувати жодної спроби, натомість феноменальну точність з-за дуги продемонстрував Майк Девіс, який і приніс перемогу «Соколам» – 79:74. Незважаючи на травму Віталія Мальчевського, яка серйозно звузила ротацію «Запоріжжя», команда Станіслава Овдєєнка не припинила боротися, коли у першій половині гри поступалася з різницею у 17 очок. Приємно відзначити, що лідерські якості проявили й молоді гравці. До великої перерви усі виконавці «Запоріжжя», окрім травмованого Віталія Мальчевського, мали набрані очки. А найкращу результативність продемонстрував Іван Міхєєв (16 очок), для якого це особистий рекорд сезону. БК «Харківські Соколи» – БК «Запоріжжя» 79:74 (26:15, 18:22, 11:16, 24:21) Наступні матчі чемпіонату Суперліги команда Станіслава Овдєєнка проведе вдома: 11 лютого о 18:00 з «Черкаськими Мавпами» та 13 лютого о 14:00 з «Будівельником».

Жодного спаму, лише найцікавіше для вас у нашому Telegram-каналі. Обіцяємо)