Баскетболісти “Запоріжжя” завершили затяжну виїзну серію у Суперлізі

Вона нараховувала п‘ять матчів.

Останній іспит – найскладніший. У поєдинку з “Дніпром” на кону стояло друге місце турнірної таблиці. Від початку зустрічі запоріжці зіштовхнулися з тими ж труднощами, що і в останній грі у Харкові.

У команди не йшли дальні кидки, знову не пішла гра у Маліка Трента, але найбільше проблем було через втрати. Першу чверть “Дніпро” виграв 23:17, а у другій досяг максимальної переваги у 12 очок.

Другу чверть баскетболісти “Запоріжжя” розпочинали із 9-ти очок відставання. Серйозна ромова у перерві допомогла команді ліквідувати основні помилки. Протягом двох хвилин гості влаштували ривок, нівелюваши відставання у 12 очок. Надихав несамовитою віддачею Кіндалл Хілл. Прекрасно виконував свої плеймейкерські обов’язки Майкл Холтон. Вкотре якісно допоміг команді недавній новачок Володимир Шевченко. Завдяки злагодженим діям запоріжці наблизилися впритул перед заключною 10-хвилинкою.

На фінішному відрізку запоріжці нарешті зуміли переломити хід поєдинку. Майкл Холтон влучив дальній кидок, зафіксувавши 71:70 на користь “Запоріжжя”. Шанс остаточно зламати суперника був, коли все той же Холтон реалізував три з фолом. Тоді гості отримали 5 очок переваги. Втім, за 20 секунд “Дніпро” організував міні-ривок і швидко вирівняв положення. Заключні півтори хвилини команди розпочинали за нічийних 83:83. Олександр Мішула закинув неймовірної складності м‘яч, тоді як Кіндалл Хілл приніс втрату. Програючи -2, потенційний кидок на перемогу для “Запоріжжя” виконував Майкл Холтон. Влучність зрадила вирішальної миті і “Дніпро” закрив матч реалізованими штрафними – 87:83.

Далі на запорізьку команду чекає фінішна пряма у Суперлізі і чотири поспіль домашніх матчі, які й завершать регулярний чемпіонат. 1 березня наша команда приймає “Черкаські мавпи”, 3 – “Київ-Баскет”.