Баскетболісткам запорізької “Козачки-КПУ” ніяк не вдається перервати смугу невдач у чемпіонаті української Суперліги

У черговому турі запоріжанки приймали двох лідерів сезону – столичні “Київ-Баскет” та “Динамо-НПУ”.

У грі з “Київ-Баскетом” дебютант Суперліги зумів нав‘язати боротьбу більш грізному супернику. У першій половині “Козачка” навіть вела у рахунку 28:20, але у підсумку все одно програла 63:73. Залишалася надія, що запоріжанки зможуть дати бій “динамівкам”, команді Володимира Рижова-молодшого – сина видатного українського тренера, який приводив жіночу збірну України до перемоги на Чемпіонаті Європи і четвертого місця на Олімпійських Іграх. Завдання Рижова-молодшого повторити досягнення батька на клубному рівні і привезти золоті медалі Суперліги до столиці. На разі його команда — лідер чемпіонату і зибрається ще підсилюватися.

Вікторія Большакова у грі із “динамівками” діяла обмеженою ротацією – всього сім виконавець. Відчутною була втрата Ольги Сівакової. Екс-гравець київського клубу, а нині лідер і капітан “Козачки-КПУ” вкотре пропускала гру через травму. Без неї команді було ще складніше не рівних битися із мотивованим та амбітним “Динамо-НПУ”. Також не зіграла і Яна Стрілько. Це й позначилося на тому, що столичні баскетболістки вже у першій чверті неоднозначно натякнули на свої серйозні наміри, вигравши 10-хвилинку з рахунком 21:7.

“Козачка” повністю програла боротьбу у “фарбі”. 46 очок “динамівки” набрали із 3-секундної зони, тоді як запоріжанки лише вісім. Ще один вчисту програний компонент – швидкі відриви. Так київська команда організувала собі 28 очок, запорізька – всього три. Як не старалися баскетболістки “Козачки” загрожувати з периметру, завдавши 35 кидків з-за дуги, уникнути розгрому не вдалося. Підсумок, невтішний для запоріжанок – 39:72.

“Козачка-КПУ” залишається з єдиною перемогою у 12 матчах Суперліги. Наступний матч запоріжанки проведуть 13 грудня у четвер проти “Вінницьких блискавок”. Матч відбудеться у більш пристріляному для “Козачки” спорткомплексі Класичного приватного університету.