Баскетбольний «Дніпро» у фіналі Кубка України драматично здолав «Прометей»

«Дніпро» переміг слобожанський «Прометей» у фіналі баскетбольного Кубка України-2024.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на результат поєдинку.

Кубок України, фінал
«Прометей» – «Дніпро» – 64:65 (8:16, 22:14, 16:27, 18:8)

У першій чверті переконливішим був лідер вітчизняної Суперліги. Підопічні Володимира Коваля набрали вдвічі більше пунктів і завершили стартову 10-хвилинку з 8-очковим гандикапом. Утім, «титани» зуміли реваншуватися в другій чверті.
Слобожанці методично зменшували відставання. Якраз перед великою перервою «Прометей» зумів зрівняти рахунок. Однак, у третій десятихвилинці маятник знову хитнувся в бік дніпровців. Цього разу фаворит фіналу «привіз» лідеру Вищої ліги 11 очок переваги.
У середині фінальної чверті, здавалося, що інтрига остаточно померла. «Дніпро» впевнено вів у рахунку, але «титани» несподівано видали розкішний ігровий відрізок (8:0) і впритул наблизилися до суперника. Розпочалися нервові секунди. Команда Коваля стабілізувала гру та зуміла зберегти мінімальний відрив.
Найрезультативнішим у поєдинку став атакувальний оборонець «Дніпра» Максим Закурдаєв. Він набрав 22 очки. У складі ж «Прометея» найбільше поклав у скарбничку форвард Денис Клевзуник (14 пунктів).
Завойований трофей – п’ятий здобутий «Дніпром» Кубок України. Уперше перемогти в турнірі дніпровці спромоглися в 2011 році. Натомість в 2017-2019 рр. команда тричі поспіль тріумфувала в змаганнях.

До слова, раніше «Прометей» впевнено переграв «Аріс» у 1/8 фіналу Єврокубка.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.