Баскетбольний клуб “Запоріжжя” розпочав півфінальну серію плей-офф зі столичним “Київ-Баскетом”

Перший матч минув за сценарієм киян. Гості взяли контроль над ситуацією зі стартової чверті, вигравши її 23:15. У другій 10-хвилинці баскетболісти “Запоріжжя” збільшили тиск і скоротили відставання до трьох очок. Потім ситуацію зовсім вдалося стабілізувати та вийти вперед, але не на довго. Щойно В’ячеслав Петров спіймав кураж, господарі знову були у ролі наздоганяючих. 28 очок бігмена столичного клубу стали визначальними у перемозі “Київ-Баскета” 94:86.

У другому матчі серії вдома запоріжці не мали права на помилку. Глядачі прийшли підтримати команду у важливий момент і сповна насолодилися грою місцевого клубу. У стартовій чверті запоріжці розірвали суперника в пух і прах 29:12. Команда виглядала легко та невимушено, граючи у швидкий баскетбол. Таким чином у другій чверті перевага вже становила 21 очко. Але далі суперник збив атакувальний настрій господарів і нав’язав зручний для себе темп.

Різниця танула з кожною хвилиною. У третій чверті рахунок став рівним 55:55. Миритися з таким перебігом подій запоріжці не збиралися. Дуже стабільно провів цей поєдинок Володимир Шевченко. Активно допомагали набирати очки Малік Трент та Кіндалл Хілл. Вчасно допомагав із дальніми влучаннями Андрій Мироненко. У вирішальні миттєвості господарі відповідально поставилися до виконання штрафних кидків і не дозволили “Київ-Баскету” зачепитися за інтригу. Команда гра та підтримка рідних трибун посприяли успіху “Запоріжжя” – 95:83.

Тепер півфінальна серія плей-офф продовжиться у Києві. 10 і 12 квітня матчі у столичному “Меридіані”. 15 квітня за необхідності вирішальна п’ята гра у Запоріжжі.