Батьки хлопчика, який випав з вікна в запорізькому дитсадку, дали коментар на камеру

Батьки хлопчика вперше дали коментар на камеру, розповівши, що відбувалось в той жахливий день, коли їхній чотирирічний син випав з вікна. В дитсадку намагалися приховати цей факт від батьків.

Жахлива подія, що 26 квітня сталася в дитячому садку «Евріка», який знаходиться в Дніпровському районі, схвилювала все Запоріжжя. Дитина, яку вихователька забула в групі, випала з вікна другого поверху. Вже 29 квітня виховательці вручили підозру.

Батьки вперше після трагедії дали інтерв’ю на камеру журналістам «Актуально«. Анастасія Арабаджи, мати маленького Тимура, розповіла, що про трагедію їм повідомила мати хлопчика, що ходить з ними в одну групу. Коли Анастасія вже під’їхала до дитсадка, одночасно з нею приїхала «швидка», та в той самий час з дитсадка подзвонили бабусі, та повідомили про те, що хлопчик впав на сходах. Допомогу хлопчикові надавали батьки інших дітей, а не співробітники дитсадка. Адміністрація ж навіть зараз не цікавиться станом дитини.

Батьки в шоці, як вихователька могла забути дитину в групі, коли дитина дуже активна.

Читайте також: У Запоріжжі четверо дітей грались балончиком і отримали опіки

Источник: https://forpost.media/novosti/batky-khlopchyka-iakyy-vypav-z-vikna-v-zaporizkomu-dytsadku-daly-komentar-na-kameru.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top