“Без Європи”: Україні вдруге пригрозили втратою безвіз

Депутатка Європарламенту від ФР Німеччини, член комітету у закордонних справах Віола фон Крамон вдруге попередила про можливість втрати Україною безвізу через ситуацію з відбором нового керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Вона також звернулася глави фракції “Слуга народу” Давида Арахамії і закликала його прислухатися.

Про це вона написала у Twitter.

“Це точнісінько те, про що я казала вчора, пане Арахамія. Прислухайтеся до цього меседжу від Євросоюзу, тому що наслідки для вашої країни не будуть гарними”, – написала фон Крамон, реагуючи на нещодавню заяву глави фракції “слуг”. Вчора, 18 вересня, Арахамія заявив, що погрози від депутатки є лише чутками, тож він реагуватиме лише на листи.

“Я буду реагувати лише на листи. Листів немає ні від кого. Ні від депутата, ні від парламенту. Я вам нагадую, що у нас є асоціація з ЄС – там сотні, а то й тисячі документів, які ратифіковані. Там жодного САП немає, там є незалежність антикорупційної структури, ми це підтримуємо і будемо цього дотримуватися”, – заявив нардеп.

That‘s exactly what I have said yesterday Mr #Арахамия. You might listen to this #EU message because the consequences for your country won’t be good:
„Буду реагировать только на письма", – Арахамия о потере безвиза из-за конкурсной комиссии САП https://t.co/TCQrPfJAye https://t.co/8ShW6Q7S1Q

& Viola von Cramon (@ViolavonCramon) September 18, 2020

Сообщение “Без Європи”: Україні вдруге пригрозили втратою безвіз появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/bez-ievropi-ukraini-vdruge-prigrozili-vtratoju-bezviz.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top