Без ярмарку, але з грошима на медицину: як пройшла сесія Запорізької міської ради

Наприклад, депутати виділили 50 млн грн на зарплати медикам і педагогам. Адже місто отримало лише частину субвенції від держави. А решту довелось компенсувати за рахунок міського бюджету. Також виділили гроші для початку процедури закупівлі ще 12-ти європейських трамваїв. Ще одна новина — цьогоріч звичного Покровського ярмарку в Запоріжжі на день міста — не буде. Взагалі, через коронавірус, відмінені усі масові святкування. Проте, до Дня міста, кожен район буде святково прикрашений.

Розглянули депутати і питання розробки проектно-кошторисної документації для подальшого встановлення так званих «розумних світлофорів», які мають автоматизовану систему керування дорожнім рухом. Їх планують обладнати на вул. Каховській, Вінтера та Гребельній, де постійно виникають затори.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/bez-jarmarku-ale-z-groshima-na-medicinu-jak-projshla-sesija-zaporizkoi-miskoi-radi/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=bez-jarmarku-ale-z-groshima-na-medicinu-jak-projshla-sesija-zaporizkoi-miskoi-radi

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top