Безкоштовні ПЛР-тести та лікування від ковіду: у яких країнах запоріжців зможуть відпочити без суворих карантинних обмежень

З 1 червня на Кіпрі дозволяється обслуговувати відвідувачів кафе і ресторанів в приміщеннях. Раніше закладам громадського харчування можна було приймати гостей тільки на відкритих майданчиках. З 10 червня заборону на вихід з дому повністю скасують. З цієї дати планують дозволити роботу нічних клубів.

Українцям на Кіпр дозволено в’їжджати без необхідності проходити самоізоляцію. Для поїздки необхідно буде зробити два ПЛР-тести. Один в Україні за 72 години до вильоту, другий по прильоту в аеропорту Кіпру за 30-32 євро.

У Хорватії пом’якшили правила в’їзду для іноземців. Негативний ПЛР-тест тепер дійсний протягом 72 годин до перетину кордону замість 48 годин. Також можна пред’явити документ про вакцинацію.

З 28 травня в країні послабили карантинні обмеження, які стосуються також туристів. Наприклад, ресторани і кафе отримали дозвіл приймати гостей всередині приміщень – за кількістю місць до чотирьох осіб за столиком. Гостям доведеться показувати один з трьох документів про відсутність COVID: про вакцинацію, негативний ПЛР-тест або тест на антитіла.

Також з 1 червня в Туреччині оголосили чергове пом’якшення карантинних обмежень в рамках плану “поступової нормалізації”. Основні послаблення, які стосуються також туристів – відкриття ресторанів і скорочення комендантської години на вихідних.

Одна з найбільш зручних для туристів балканських країн в червні – Чорногорія. Для поїздки українцям не потрібно здавати ПЛР-тести. Карантинні обмеження в цій країні почали пом’якшувати ще в травні. Наприклад, з 22 травня скасували вимогу носити маски на вулиці, де є можливість забезпечити дистанцію 2 м.

У Чорногорії з 13 травня мандрівникам пропонують робити безкоштовні ПЛР-тести для повернення додому, а також лікувати від COVID на відпочинку коштом держави.

Нагадаємо, міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко в своєму інтерв’ю українському виданню розповів про плани послабити карантин. Частину обмежень хочуть зняти вже влітку.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/poslablennja-karantinu-u-jakih-krainah-zaporizhciv-zmozhut-vidpochiti-bez-suvorih-obmezhen/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=poslablennja-karantinu-u-jakih-krainah-zaporizhciv-zmozhut-vidpochiti-bez-suvorih-obmezhen

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top