Безпечне та здорове харчування: на Запоріжжі перевірили одну зі шкіл

Голова Запорізької ОДА Олександр Старух ознайомився із організацією шкільного харчування в закладі та оглянув стан їдальні після капітального ремонту.

На сьогодні в закладі навчається близько 300 школярів. Персонал налічує 30 осіб. Учні школи є призерами багатьох Всеукраїнських конкурсів, олімпіад та творчих фестивалів.

У школі для навчання дітлахів обладнано кабінети початкових класів, спортивну залу, кабінети фізики, хімії та біології. Проведено і ремонт їдальні з харчоблоком. Оновлено всі комунікації, закуплено зручні меблі, встановлено нове професійне обладнання та розроблено збалансоване меню.

Варто зазначити, Азовська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кирилівської селищної ради має багаторічну історію. Перший освітній заклад на території громади побудували ще наприкінці ХІХ століття, а нову будівлю школи, де нині навчаються діти, відкрили у 1970 році.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/bezpechne-ta-zdorove-harchuvannja-na-zaporizhzhi-perevirili-odnu-zi-shkil/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=bezpechne-ta-zdorove-harchuvannja-na-zaporizhzhi-perevirili-odnu-zi-shkil

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top