Біда у родині: 3-річній дівчинці з Запоріжжя та її батьку потрібна допомога

Близнючки Катерина та Ганна народилися у вересні 2018 року. Вони стали першими дітьми у родині Анастасії та Івана Серпокрилів. Однак, за вісім місяців родину чекала сумна звістка — одна з дівчаток перестала розвиватися. Лікарі діагностували – синдром ВЕСТ. Проявився він у малечі судомами. Захворювання вилікувати неможливо, але можна зупинити судоми та проходити реабілітацію. Вартість одного курсу сягає 20 тисяч гривень.

Страшний діагноз маленької Каті не єдина трагічна подія у родині. У батька дівчаток, Івана, лікарі виявили онкологію. Він вже переніс кілька операцій та курсів хіміотерапії, але хвороба й досі не відступила. Родина потребує фінансової допомоги, адже на реабілітацію доньки та лікування чоловіка щоразу потрібні десятки тисяч гривень.

Усі, хто мають бажання та можливість допомогти, можуть зв’язатися з мамою дитини, Анастасією, за номером (097) 679 – 04 – 29.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/bida-u-rodini-3-richnij-divchinci-z-zaporizhzhja-ta-ii-batku-potribna-dopomoga/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=bida-u-rodini-3-richnij-divchinci-z-zaporizhzhja-ta-ii-batku-potribna-dopomoga

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top