Бійці «Азову» перетворили техніку окупантів на металобрухт — відео

Техніку окупантів знищили поблизу Гуляйполя

Бійці ССО «Азов» Київ ведуть оборону на Запорізькому напрямку. Зокрема, працюють біля Гуляйполя, де майстерно нищать техніку та живу силу окупанта.

Штаб оборони Запорізького краю повідомляє, що поблизу Гуляйполя бійцям «Азову» вдалося знищити російську техніку, яку заховали в полі за деревами. Точним ударом техніку ворога перетворили на металобрухт.

— ССО «Азов» Київ працює на Запоріжжі! Відео знято поблизу Гуляйполя. Ось так — в мить — техніка окупантів, прихована за «зеленкою», перетворюється на брухт і згарище, — написали на сторінці штабу оборони Запорізького краю в Facebook.

Нагадаємо, що в російській армії зростає кількість так званих «відмовників». Росіяни жаліються, шо командири їх обманули, бо обіцяли операцію за Кримським сценарієм — повну відсутність спротиву з боку українців, виділення житла на захоплених територіях та спокійну службу.

Раніше «Індустріалка» повідомляла, що на Запорізькому напрямку захисники одного з підрозділів протиповітряної оборони збили новітній російський безпілотник «Орлан-10», який коригував вогонь артилерії. За допомогою цього безпілотника російські окупанти вели розвідку, аби обстрілювати не тільки українські позиції, а й мирні села за лінією фронту.

Читайте наші новини на сайті zprz. city.

Сообщение Бійці «Азову» перетворили техніку окупантів на металобрухт — відео появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/biytsi-azovu-peretvorili-tehniku-okupantiv-na-metalobruht-video

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top