Бійці «Азову» в Запорізькій області підбили ворожий танк — командир згорів, танкістів взяли в полон

У полон взяли двох танкістів

У Запорізькій області бійці другого батальйону ССО «Азов» Київ на чолі з Дмитром Кухарчуком підбили ворожий танк. Командир танка згорів, двоє членів екіпажу вижили. Їх взяли в полон. Про це повідомляє штаб оборони Запорізького краю.

Про полонених у своєму телеграм-каналі розповів засновник і перший командир полку «Азов» Андрій Білецький. Один з них — росіянин, має нагороди за штурм Мар‘їнки.

Інший — житель так званої «ДНР», мехвод, висококласний спеціаліст.

Під час повномасштабної війни в Україні ці чоловіки обстрілювали з танка житлові будинки, а ось у справжньому бою показали, що нічого не вміють. Після «виховної роботи» полонені підуть на обмінний фонд.

— З цікавого — армія мордви воювати боїться, тому посилають на м’ясо так званих денерів. Денери мають задачу — знищити села і міста, тільки після чого підтягується армія мордви. Полонені підуть на обмінний фонд, а москва — горітиме, як і весь руський мір, який не приніс нам нічого окрім зґвалтованих жінок, знівечених дітей і вбитих воїнів, — написав засновник і перший командир полку «Азов» Андрій Білецький.

Нагадаємо, що це не перші полонені, який беруть бійці другого батальйону ССО «Азов» Київ. Тиждень тому біля Гуляйполя «азовці» взяли в полон двох жителів так званої «ДНР», які пішли на війну, щоб підзаробити.

Читайте наші новини на сайті zprz. city.

Сообщение Бійці «Азову» в Запорізькій області підбили ворожий танк — командир згорів, танкістів взяли в полон появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/biytsi-azovu-v-zaporizkiy-oblasti-pidbili-vorozhiy-tank-komandir-zgoriv-tankistiv-vzyali-u-polon

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top