Бійці ЗСУ продовжують знищувати російських загарбників на Запоріжжі: подробиці

Бійці ЗСУ продовжують завдавати на території Запорізького краю російським нацистам втрат особового складу їх армії, зброї, техніки та боєприпасів.

У своєму іронічному стилі про те, як минула доба на Запоріжжі розповів у черговому випуску «Жмурінформбюро» кіборг Кирило Недря.

«У прекрасних степах Запоріжжя звірята вчора дохли на декількох локаціях. Район Енергодар — повітря у хвойних деревах не завжди корисне. Подекуди від нього здихають.

Були знову Пологи, але точково. Жмурок з десяток, але вже хороші всі. Район Василівки — трохи заліза.
Поблизу Дніпровки — жмурки. Причому, якісь дєрзкі. Маячили, просто вимагаючи. Ну і ось-ось — Бердянськ. Феєрично і, зважаючи куди прилетіло, до№уя», — вчергове поглузував з росіян Кирило Недря.

Як вже повідомляв «Форпост», у тимчасово окупованому передмісті Енергодару вдень 8 березня сталася потужна пожежа, до гасіння якої залучили росгвардію та військових. Росіяни звинуватили ЗСУ у застосуванні безпілотників із запалювальними боєприпасами для удару.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/biytsi-zsu-prodovzhuiut-znyshchuvaty-rosiyskykh-zaharbnykiv-na-zaporizhzhi-podrobytsi.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top