Бійцям ЗСУ на закупілю АКБ для БПЛА потрібна невеличка сума: подробиці

Бійцям ЗСУ на закупілю модернізованих акумуляторних батарей для БПЛА потрібна невеличка сума грошей! Донати допоможуть наблизити Перемогу!

Як повідомив військовослужбовець ЗСУ, запорожець Сергій Шаповалов, майстерне застосування безпілотних систем у взаємодії з артилерією дає українським бійцям значну перевагу на полі бою. Натомість ворог намагається досягти успіху кількістю снарядів, живої сили та БПЛА!

Кожен з вас бачив десятки та сотні разів відео зі скидами та коригуванням вогню, тож пояснювати які небезпечні дрони просто нема потреби! Для протидії ворожим БПЛА у нас є антидронові системи, якими ми приземлили або знищили вже не один десяток ворожих пташок, чим зберегли життя побратимів та поповнили фонд запчастин для ремонту нашої техніки.

«В умовах холодної погоди та автономних виходів, які тривають кілька діб, нам критично не вистачає штатних акумуляторів для виконання реального обсягу роботи. На щастя, ми знайшли майстра, який зробив для нас додаткові АКБ, ми вже протестували та дуже задоволені їхньою якістю. Вони навіть кращі за комплектні!  На закупівлю компонентів для виготовлення додаткових батарей, які допоможуть наблизити перемогу, ми відкриваємо збір коштів на 3 зарядні станції та 2 додаткові батареї», — повідомив Сергій Шаповалов.

Загальна сума: 102 000 гривень.

Реквізити:

https://send.monobank.ua/jar/ssa63QmB9
Або за номером карти
5375 4112 0290 0556 Пам’ятайте: маленьких донатів не буває! Кожна гривня наближає нашу перемогу! У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp Источник: https://forpost.media/novosti/biytsiam-zsu-na-zakupiliu-akb-dlia-bpla-potribna-nevelychka-suma-podrobytsi.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top