Біля Василівки окупанти третю добу тримають величезну колону біженців з Маріуполя та окупованих територій Запоріжжя

За даними, які повідомили журналістам Форпост — в колоні близько 200 автівок та автобусів. Серед тих, хто намагається проїхати до Запоріжжя — онкохворі діти з Маріуполя, жителя Мелітополя, Енергодара, Дніпрорудного та навколишніх сіл.

Інформація з власних джерел.

Сьогодні, 7 травня, стало відомо, що вже третю добу під Василівкою стоїть евакуаційна колона з Маріуполя. Ось вже дві доби, як до неї приєднали тих, хто намагався евакуюватися з Дніпрорудного, Мелітополя, Енергодару та довколишніх сіл.

Люди не мають запасів води та їжі, те що є — закінчується. Рашисти не пропускають колону й погрожують тримати людей біля блокпоста до 12 травня.

Сьогодні, до колони пропустили представників депутатського корпусу, які змогли привезти їжу та воду. Також вдалося забрати жінку з немовлям, яке вже почало синіти та двох людей з відкритими ранами. Рашисти також пропустили, що дивовижно, бус, який перевозив компоненти крові та медичне обладнання.

Наразі людей від блокпоста вертають до місця відстою, погрожуючи, що почнуть розстрілювати, якщо люди не від’їдуть назад. При цьому виїзди з Василівки закриті — об’їхати місто не можливо, люди фактично в пасці.

Ті, хто знаходиться в колоні, благають владу про допомогу. Родичам в Запоріжжі повідомляють, що ситуація під контролем на найвищому рівні, але вдіяти нічого не можливо.

Читайте також: У Запоріжжі провели акцію на підтримку маріупольців. Фото

Источник: https://forpost.media/vijna/bilia-vasylivky-okupanty-tretiu-dobu-trymaiut-velycheznu-kolonu-bizhentsiv-z-mariupolia-ta-okupovanykh-terytoriy-zaporizhzhia.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top