Біля “Юності” в Запоріжжі зібралися молоді люди, питають Олега Винника чий Крим

Представники політичної партії “Демократична сокира” та громадського руху “Справа громад” влаштували перед входом до палацу спорту з “Юність” в Запоріжжі акцію протесту.» Зараз тут знаходиться десятки молодих людей з плакатами, повідомляє журналіст “Регіонньюз” з місця події.

З фразами “Олежка – чий Крим?”, ” Вовчиця – не вівці”, “Олежка, хто агресор на Донбасі?”, “Малорос репаний” та інші, люди зустрічають популярного артиста Олега Винника.

“Вовк до нас не вийшов, зрештою, ми на це й не сподівалися. Естафету нам передали з Сум, трохи більше тижня тому та був подібних захід, ми у свою чергу передаємо далі в ті міста, куди з концертами планує їхати Винник. Вважає, що він повинен вибачитися перед українцями за свої слова про Майдан, вибачитися перед загиблими в Криму та в АТО” – зазначив Олександр Лебідь.

Сьогодні в “Юності”» заплановано його» концерт.

Нагадаємо, 27 вересня цього року український співак Олег Винник потрапив у скандал: співак знявся у російському пропагандистському кліпі. Зазначалося, що співак взяв участь у проекті #ВсемМир з російськими артистами, які підтримали політику Кремля щодо України і анексію Криму, зокрема, співачкою Валерією, Денисом Клявером і актрисою Нонною Гришаєвою, яка незаконно відвідувала окупований Крим.

Тоді ж Винник потрапив до бази «Миротворця» через участь у російському флешмобі. Центр «Миротворець» попросив правоохоронні органи «розглядати дану публікацію на сайті як заяву про вчинення цим громадянином усвідомлених дій проти національної безпеки України, миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку, а також інших правопорушень».

Пізніше співак повідомив, що його підставили і на час зйомки ролика він і гадки не мав хто з російських зірок теж знімається. Запевнив, якби знав, то відмовився б.

Источник: https://forpost.media/novosti/bilja-junosti-v-zaporizhzhi-zibralisja-molodi-ljudi-pitajut-olega-vinnika-chij-krim.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top