Біля Запорізької ОДА підприємці зібралися на акцію протесту проти тотального карантину (ФОТО, ВІДЕО)

Зранку 11 листопада підприємці та робітники громадських закладів харчування зібралися біля Запорізької ОДА на акцію протесту про карантинних вимог до закладів. Учасники акції почали поширювати у соціальних мережах відео та фото з місця подій.

Декілька сотень жителів Запоріжжя зібралися тут з прапорами, табличками та посудом в руках. Учасники акції хочуть аби скасували заборону на роботу кафе після 20:00 та не вводили “карантин вихідного дня”. Позицію вони аргументують тим, що у ресторанах та кафе вищі заходи епідеміологічної безпеки ніж у супермаркетах.

До протестувальників вийшов голова Запорізької ОДА Віталій Боговін, який попередив загрозу повного локдауну, якщо у області не перестане зростати кількість хворих на COVID-19. Також Боговін заявив, що “ми всі винні у тому, що Запоріжжя опинилося “червоній зоні”. Протестувальники передали свої вимоги голові Запорізької ОДА, пише “Забор”.


Раніше ми повідомляли, що місто Запоріжжя опинилося у “червоній” карантинній зоні. У зв’язку з цим, посили карантинні умови в місті. Під один із пунктів підпадають заклади громадського харчування. Тепер вони працюватимуть до 20.00.

Сообщение Біля Запорізької ОДА підприємці зібралися на акцію протесту проти тотального карантину (ФОТО, ВІДЕО) появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/bilja-zaporizkoi-oda-pidpriiemci-zibralisja-na-akciju-protestu-proti-totalnogo-karantinu-foto-video.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top