Біля запорізького музею заспіває учасник «Голосу країни»

Музика в музеї та інтерактивна екскурсія про запорізький спорт — безкоштовні заходи у крафтових музеях міста у вихідні

Музеї архітектури Запоріжжя (вул. Гоголя, 66) продовжує проводити щосуботи заходи у форматі «Музика в музеї». Це екскурсія про історію старого Олександрівська від директора крафтових музеїв Михайла Мордовського, обговорення вражень під час кава-брейку. Й концерт живої музики. Цього разу це буде акустичний концерт запорізького співака Олександра Мінаєва.

Олександр Мінаєв, як писала «Індустріалка», був учасником популярного пісенного шоу «Голос країни» у 2017 році. Серйозно займається музою з 2015 року. Тоді він створив гурт «Potatojuice», який виконував виконуваний поп-рок.

-Я пишу пісні, співаю, граю на гітарі, — розповідав «Індустріалці» співак. — До речі, свій перший колектив зібрав ще у школі.

9 липня, початок о 14.00.

Заходи у крафтових музеях міста

Щонеділі проходять екскурсії у Музеї феноменальної сили (вул. Маяковського, 7). Це, як повідомляють у Туристичному інформаційному центрі, буде крута зустріч у найспортивнішому просторі міста. Дізнаємося якомога більше про світових та запорізьких спортсменів і спортсменок, побачимо унікальні експонати та архівні матеріали. Екскурсію проводитиме гід Денис Васильєв.

10 липня, початок о 11.00

Заходи у крафтових музеях міста

***

Вхід на заходи безкоштовний.

Запис за попередньою реєстрацією: 050-424-20-54.

Кількість місць обмежена.

Записуватися на концерт не потрібно — просто приходьте до Музею архітектури Запоріжжя на 15.30.

Як писала «Індустриалка», у п’ятницю, 8 липня, у фотоклубі відбудеться щотижнева благодійна мистецька акція «Арт-підтримка». У програмі — музичні виступи, майстер-класи з живопису та виставка-продаж робіт запорізьких художників і фотохудожників на підтримку Запорізького військового шпиталю. Вхід безкоштовний.

Читайте також: Арсен Мірзоян розповів, чим займається тепер, про особисте та про «спілкування» зі Стасом П’єхою.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city

Сообщение Біля запорізького музею заспіває учасник «Голосу країни» появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/bilya-zaporizkogo-muzeyu-zaspivaye-uchasnik-golosu-krayini

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top