Битва сильніших українських колективів — «Мотору» та «ЗТР» відбулась у палаці спорту «Юність»

На видовищний матч завітало чимало поціновувачів цього виду спорту, і подивитись дійсно було на що. На початку першого тайму гра у чинного чемпіона країни не клеїлась. «ЗТР» забив першим та ще тривалий час вів у рахунку.

На 19 хвилині «Мотор» зрівняв рахунок – 8:8. І далі спостерігалась запекла боротьба. Адже «ЗТР» не давав супернику відірватись, постійно наздоганяючи – 9:9 та 10:10. На останніх хвилинах першого тайму команді Миколи Степанця все ж вдалось вирватись вперед та на перерву піти із відривом у два м’ячі – 13:11.

На початку другого тайму атаки опонентів не давали жодного результату, адже голкіпери обох команд вправно виконували свою місію.

Незначне відставання у два м’ячі – 20:22, гравці «ЗТРу», що є сил намагались зменшити. Але флагман вітчизняного гандболу тримав перевагу та збільшивши її ще на два пункти, переміг із рахунком — 26:22.

Перша гра в межах української Суперліги між двома гандбольними «монстрами» хоч і завершилась перемогою «Мотора», гравці віце-чемпіона країни впевнені, що ще зможуть взяти реванш.