Битва за фінал: БК “Запоріжжя” зрівняв рахунок із БК “Київ-Баскета”

Перший матч півфінальної серії відверто не задався у баскетболістів «Запоріжжя» від самого початку. Через втрати і низький відсоток реалізації лідерство «Київ-Баскета» стрімко зростало. Позамежний рівень концентрації та влучності дав господарям фору «+23» ще в першій половині. Маленькою втіхою для Запоріжжя стала виграна третя чверть, проте склад «Київ-Баскета» сформований надзвичайно якісними гравцями, які просто не мали права відпускати таку гру. Кияни відкрили рахунок у серії впевненою перемогою – 77:53.

На другий матч серії гравці “Запоріжжя” дійсно зібралися і показали свій баскетбол. Надзвичайна агресія в захисті та злагодженість у нападі допомагали команді Валерія Плеханова лідирувати протягом першої половини. Це була зовсім інша гра. Виграний підбір, кращий відсоток, менше втрат і головне дисциплінованість. Тепер “Київ-Баскет” відчув справжній характер “Запоріжжя”.

Рахунок у півфінальній серії став рівним 1:1.

Тепер півфінальна серія продовжиться домашніми матчами для “Запоріжжя”. Перший із них відбудеться вже у понеділок, 31 травня у палаці спорту “Юність” о 18:00.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/bitva-za-final-bk-zaporizhzhja-zrivnjav-rahunok-iz-bk-kiiv-basketa/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=bitva-za-final-bk-zaporizhzhja-zrivnjav-rahunok-iz-bk-kiiv-basketa

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top