Бійці 72-ї бригади повернулись з фронту

Воїни легендарної 72-ї бригади Чорних Запорожців повернулися з фронту додому. На вокзалі їх зустрічали близькі, а разом з ними — і Президент. Місяць тому він відвідував бійців на фронті.

В Білій церкві з’явилися оновлені гуртожитки для військових. Воїни заселилися в них нещодавно. Тепер же — приєдналися і ті, хто щойно прибув з фронту. У 2014-му воїни 72-ї захищали Маріуполь та Волноваху, брали участь в обороні Донецького аеропорту. Здійснили 240-кілометровий рейд вздовж україно-російського кордону, де близько двох місяців тримали оборону.

У лютому 2015-го героїчно відбивали танкові атаки ворога поблизу Богданівки. 116 воїнів бригади загинули в боях. Ще понад сімсот — отримали поранення та травми різного ступеню важкості. У військовому шпиталі — поранені воїни 72-ї. Їх привезли сюди після обстрілів 16 січня. Кажуть — готові з лікарні повернутися на службу. Воїнам вручили медалі.

Президент обіцяє — докладе всіх зусиль, аби зберегти армію сильною і боєздатною і подбати про кожного бійця який захищає Україну.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/bijtsi-72-yi-brigadi-povernulis-z-frontu/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top