Бізнес-партнер і політичний побратим Зеленського: “Путін – розумна людина, а закон про мову треба скасувати!”

Борис Шефір, співвласник студії “Квартал 95”, брат першого помічника президента Володимира Зеленського поговорив із виданням Детектор медіа.

Про домовленності з “розумною людиною Путіним”, про бізнес у Росії, про скасування мовного закону тезово викладаємо в нашому матеріалі.

Борис Шефір сподівається співпрацювати з країною-окупантом уже в найближчі роки – про кінопродукцію та бізнес з Росією.

“Ми сподіваємося, що через два роки російський ринок для нас відкриється. Якби нам всередині України дозволили проводити російською, ми б могли торгувати з Росією цією продукцією”.

“Мовні пільги для української – подавляють” – про мовний закон, – Закон про мову треба скасувати і прийняти нормальний закон”.

Війну в Україні почали політики, аби збагатитися на ній. Нові політики її закінчать – про війну.

“Цю війну, яку розв’язали політики, сподіваюся, сьогоднішні політики закінчать. Моє ставлення до війни таке, що я розумію: її затіяли, щоб підзаробити грошенят і з того, і з іншого боку”, – вважає брат першого помічника президента України.

“У нас у передвиборчій програмі написано, що якщо прибрати людей, матеріально зацікавлених у війні, вона закінчиться. В даному випадку колишній президент і його оточення були зацікавлені в продовженні війни. Ми їх прибрали, і я впевнений, що вона затихне”.

Якщо прибрати з влади людей, які зацікавлені в продовженні війни, то вона “затихне”. Нібито зацікавлених із українського боку вони прибрали, а от як будуть домовлятися з Путіним – не повідомив, як і власне те, як має “затихнути” війна.

“Якщо ми дуже захочемо, ми з ними домовимося. Ви думаєте, Путін – маніяк, який любить постріляти в живих людей? Він що, псих? Він розумна людина. Так, у нього імперські амбіції. Але можна ж домовитися. А якщо ні, то будемо оголошувати справжню війну”.

Источник: https://forpost.media/novosti/biznes-partner-i-politichnij-pobratim-zelenskogo-putin-rozumna-ljudina-a-zakon-pro-movu-treba-skasuvati.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top