БК «Запоріжжя» бореться з «Черкаськими мавпами» за вихід в півфінал

Початок матчу був просто казковим для запоріжців. Наша команда вийшла вперед 21:10. У другій чверті гості ще більше закріпили успіз, отримавши максимальну перевагу “+16”. А потім сталося те, що важко було спрогнозувати.

Програючи майже 20 очок, черкасці через два технічних фоли втратили Ігора Бояркіна. І саме в цей момент почало летіти у Руслана Отверченка. Снайпер “Черкаських Мавп” почав набирати очки із геометричною прогресією. До великої перерви господарі скоротили відставання — 47:50. А у третій чверті повністю все змінили. Ривок на старті 10:0 увінчався феноменальним відсотком реалізації дальніх кидків Руслана Отверченка. У матчі він закинув сім трьох і набрав у грі 30 очок. Відчувши смак перемоги, чинний чемпіон свого не віддав. У заключній чверті контраргументів у “Запоріжжя” не знайшлося. Черкаські Мавпи перемогли 101:91.

Сьогодні у Запоріжжі вирішальна гра серії до двох перемог. Хто переможе, той і вийде у півфінал.