БК «Запоріжжя» не зіграє у Фіналі Чотирьох Кубка України

У повторному матчі чвертьфіналу Кубка чинний володар трофею – «Дніпро» був безапеляційно сильніший за гостей

БК «Дніпро» – БК «Запоріжжя» 94:80 (24:13, 33:17, 20:25, 17:25). Перший матч 75:66

Дніпро: Дугат (6 + 5 підбирань + 10 передач), Закурдаєв (12 + 4 передачі), Сізов (3), Глєбов (16), Фесенко (9) – старт; Чумаков (2 + 4 підбирання), Шундель (6), Коломойський (7), Корнієнко (3 + 10 підбирань + 4 блок-шоти), Тимофєєнко (8 + 6 підбирань), Террелл (22 + 5 передач + 3 перехоплення).

Головний тренер: Денис Журавльов

Запоріжжя: Кожем’якін (26 + 6 підбирань + 6 передач – 4 втрати), Рендольф (5), Липовцев (5), Шевченко (13), Сандул (12 + 8 підбирань) – старт; Тітов, Нємцу (2), Міхєєв (8), Буц, Пресслі (9 + 12 підбирань + 2 блок-шота), Мироненко.

Головний тренер: Валерій Плеханов

Зважаючи на травму Лью Столлворта, стартова п’ятірка «Запоріжжя» вимушено зазнала змін. З перших хвилин з’явився Андрій Кожем’якін, а місце Джервона Пресслі на позиції «п’ятого» зі старту отримав Максим Сандул. На екваторі чверті бігмен запорізької команди вже мав два фоли і за рахунок ендванів Кирила Фесенка «Дніпро» почав нарощувати потужності. Розвинути успіх господарям вдалося за рахунок дальніх влучань. Глєбов з Тимофєєнком зробили комфортні для господарів «+10» ще в стартовій чверті.

Команда Дениса Журавльова прогнозовано мала відчутну перевагу на підбираннях, але на периметрі дніпряни розійшлися не на жарт, настрілявши в першій половині високі 56% (9/16). Протистояти такій грі було надзвичайно складно. Андрій Кожем’якін став найрезультативнішим гравцем «Запоріжжя» до великої перерви, проте вся команда Валерія Плеханова не могла впоратись з грізним суперником у захисті. 57:30 – за підсумком половини гри.

На другу половину запоріжці змогли зібратися і виграти обидві чверті навіть за ситуації, коли Брендон Рендольф достроково завершив гру через перебір фолів. Достатньо ігрового часу отримала молодь «Запоріжжя». Зумів проявити себе у матчі з «Дніпром» Іван Міхєєв, після влучання якого на старті заключної чверті Денис Журавльов узяв швидкий тайм-аут. Запоріжці на той момент поступалися «17». Але перед своїми вболівальниками дніпровська команда довела справу до перемоги 94:80 і отримала останню вакантну путівку у Фінал Чотирьох Кубка України. З особистим рекордом сезону завершив гру Андрій Кожем’якін, ставши найрезультативнішим гравцем зустрічі (26 очок).

Тепер після Матчу Всіх Зірок Суперліги 1 лютого запоріжців чекають дві важливі домашні гри в чемпіонаті з «Хіміком» 5 лютого і «Одесою» 7 лютого. Обидва матчі в палаці спорту «Юність» почнуться о 18:00.

Сообщение БК «Запоріжжя» не зіграє у Фіналі Чотирьох Кубка України появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.