БК «Запоріжжя» не зумів перервати серію поразок

Більшість складу запорізької команди тільки повернулася до тренувань після коронавірусу
Відбувся матч між БК «Будівельник» та БК «Запоріжжя». Більшість складу запорізької команди тільки повернулася до тренувань після коронавірусу, тому кондиції гравців у виїзному поєдинку були далекі від оптимальних. Снайперські вміння Романа Козлова допомогли «Будівельнику» виграти стартову чверть. Кияни завдяки високому відсотку реалізації дальніх кидків отримали перевагу в рахунку 24:18. Козлов влучив три з чотирьох своїх спроб, ставши кращим снайпером дебютного відрізку. Запоріжці, які мали перевагу на підбираннях, робили більше втрат. Якщо в першій половині чверті результативність Аурімаса Маяускаса допомагала команді вести в рахунку, то після медіа тайм-ауту гравці з лави «Будівельника» змінили ситуацію на користь господарів. У другій чверті запоріжці зіграли надійніше, в першу чергу, в захисті. Наслідком цього стали лише 11 пропущених очок. Перевага на підбираннях закріпилися. По-справжньому ввімкнулися вже гравці з лави «Запоріжжя». Міні-ривок зі старту чверті – 5:0 допоміг впритул наблизитись до киян. Ефективно діяв Дмитро Тихонов, завдяки двом «ендванам» Івана Міхєєва запоріжці нарешті вирівняли становище наприкінці чверті. Команда Валерія Плеханова не програвала «Будівельнику» в боротьбі, а своєю останньою атакою із завершенням Тихонова та успішним захистом зуміла мінімально виграти першу половину – 36:35. Кеффі з Маяускасом демонстрували найкращу результативність у складі гостей, Тихонов та Грицак домінували на підбираннях, зібравши по п’ять відсотків м’яча. У третій чверті лідер на майданчику змінювався часто, але жодній з команд не вдавалося повноцінно піти у відрив. «Запоріжжю» дуже не пощастило з травмою основного розігруючого Майка Кеффі. Уже на старті важливого ігрового відрізку він змушений був покинути майданчик. Наприкінці чверті американець ненадовго з’явився, проте в заключній 10-хвилинці своїй команді допомогти не міг. «Будівельник» завдяки триочковому від Роберта Девое мав незначну перевагу перед вирішальним відрізком – 60:58. Підопічні Вальдемараса Хомічуса впродовж останньої чверті поступово зуміли дистанціюватися. Бурт вправно набирав очки, маючи підтримку з боку партнерів. Дальнє влучання Стіва заклало фундамент для вирішального ривка. За чотири з половиною хвилини до кінця «Будівельник» повів у рахунку – 72:66. Валерій Плеханов змушений був використати останній тайм-аут за три з половиною хвилини до завершення гри – команда поступалася вісьмома очками. Пауза не дала бажаного ефекту, «Будівельник» довів власну перевагу спочатку до 10 очок, потім до 14… Запоріжці своїм тиском спробували врятуватися, але все, що вдалося – це скоротити відставання до 6 очок наперед останньою хвилиною. Кияни довели гру до третьої перемоги в сезоні – 87:80, «Запоріжжя» програло п’ятий матч поспіль. Час на роботу над помилками є до 27 листопада, саме тоді наша команда зіграє свій наступний поєдинок у Суперлізі з «Харківськими Соколами» на виїзді.

Валерій Плеханов, головний тренер БК «Запоріжжя»:   — Вважаю, що два фактори вплинули на результат гри. Перший — травма на початку матчу єдиного першого номера Кеффі. Після цього організація нашої позиційної атаки залишала бажати кращого впродовж усіх чотирьох чвертей. Друге — індивідуальна майстерність легіонерів «Будівельника» виявилося на порядок вище, ніж у наших. Це два фактора, які в першу чергу вплинули на результат. Група «Здоров’я» ще не готова після хвороб. Я не можу навіть влаштувати рознос в роздягальні, тому що це  буде нечесно по відношенню до гравців. Ми провели 2,5 тренування після гри з «Прометеєм». Ми не додали в кондиціях, а втомилися більше. Нам треба менше тренуватися і більше пити вітамінів. На жаль, не можу похвалитися, що ми близькі до оптимальних кондицій. Не знаю скільки це триватиме. Трохи не сподобався недонастрой команди. 19 втрат — забагато навіть для групи «Здоров’я». БК «Будівельник» – БК «Запоріжжя» 87:80 (24:18, 11:18 25:22, 27:22)
«Будівельник»: Бурт (28 + 6 підбирань + 7 передач), Козлов (9 + 3 перехоплення), Томас, Фурс (4 + 5 підбирань), Брайс Джонсон (8 + 3 перехоплення + 3 блок-шота – 6 втрат) – старт; Реджі Джонсон (20 + 5 підбирань + 5 передач), Девое (15 + 6 підбирань), Загреба (3), Кожем’якін. Головний тренер: Вальдемарас Хомічус.
«Запоріжжя»: Кеффі (12), Форчун (9 + 7 підбирань – 5 втрат), Мальчевський (10), Грицак (5 + 5 підбирань), Маяускас (16 + 6 підбирань) – старт; Міхєєв (15 + 5 підбирань), Тихонов (8 + 7 підбирань), Сізов (4 + 5 передач + 2 блок-шота), Тітов (1). Головний тренер: Валерій Плеханов. Джерело: БК «Запоріжжя»

Сообщение БК «Запоріжжя» не зумів перервати серію поразок появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.