БК Запоріжжя пробився в півфінал Суперліги

Переможець виходив у півфінал, переможений завершував сезон. Колосальна відповідальність за результат позначилася у діях гравців. Зі старту простежувалося багато сумбуру, що призвело до низької реалізації. Але щойно запоріжці знайшли можливість увімкнути швидкості, тут же вдалося дременути у відрив. Менше ніж за дві хвилини Майкл Холтон набрав 10 очок поспіль, а згодом за такий же проміжок часу шість балів відвантажив гостям Джервон Пресслі. Стартова чверть залишалася за господарями — 25:17.

Друга і третя чверть минули без помітних коливань. Гра повернулася у спокійне русло, де комфортніше почували себе “Черкаські Мавпи”. Замість очікуваної перепалки “на периметрі” суперники більше навантажували “фарбу” та діяли у проходах. Після другої чверті — 45:39 на користь “Запоріжжя”, після третьої — 64:57. Заключні 10 хвилин вирішували долю команд. “Черкаські Мавпи” крок за кроком наближалися у рахунку і за півтори хвилини таки дістали “Запоріжжя” — нічия 76:76. Глядачі у палаці спорту “Юність” здійнялася на ноги, а в повітрі буяло фантастичне напруження. Неймовірна холоднокровність Кіндалла Хілла у вирішальних миттєвостях принесла запоріжцям перемогу у матчі — 81:80 і в серії 2:1.

Запорізькі вболівальники стали свідками чергового історичного матчу для баскетбольного клубу Запоріжжя. Ця команда вперше потрапляє у півфінальну серію плей-офф.

Суперником Запоріжжя у півфіналі буде столичний “Київ-Баскет”. Перші матчі серії у Запоріжжі вже цієї п’ятниці 5 квітня і у неділю 7 квітня.