БК“Запоріжжя” провів четверту гру півфінальної серії плей-офф Суперліги з “Київ-Баскетом”

Валерій Плеханов підготував чимало сюрпризів на четвертий матч. Перший — це стартова п’ятірка “Запоріжжя”, де вийшли аж троє гравців, які зазвичай розпочинають гру на лаві запасних. Джокери спрацювали. Капітан команди Станіслав Овдєєнко став найкращим бомбардиром стартової чверті, реалізувавши три з трьох на периметрі. Антон Буц і Малік Трент додали ще по 5 балів для “Запоріжжя”. Гості стримували суперника у трисекундній зоні, вигравши стартову чверть 30:25.

У другій чверті вже кияни домінували на майданчику. Розпочавши її з ривка 5:0, столична команда, де виблискував Павло Крутоус, за 10 хвилин пропустила 17 очок. Господарі втримали перевагу, вигравши першу половину 52:47.

Третя чверть. Великий шанс для Запоріжжя. Команда Валерія Плеханова програвала на старті дев’ять очок, але зуміла не просто наздогнати суперника, а й завести “Київ-Баскет” у ступор. Дальні влучання Антона Буца, Володимира Шевченка, проходи Малфка Трента і три з фолом від Майкла Холтона відправили господарів у нокдаун. У “Київ-Баскета” значно погіршилася реалізація. Запоріжці мали шанс отримали значно більше ніж “+5”. Але все перекреслив п’ятий фол Володимира Шевченка. Після нього кияни скоротили відставання. 68:69 — перед заключною чвертю.

Без Шевченка та з чотирма фолами у Трента і Пресслі запоріжці вирішили витягнути гру за рахунок дальніх влучань. Зі старту гості почали поливати зливою триочкових і все в молоко. Менше ніж за чотири хвилини гості кидали вісім разів з-за дуга, але жодного очка це не принесло. П’ятихвилинне мовчання у заключній чверті коштувало запорізькій команді місця у фіналі. До останньої хвилини жевріла надія на порятунок, однак суперник не пробачив таких помилок. “Київ-Баскет” готується до фіналу, відсвяткувавши третю перемогу над “Запоріжжям” 89:81.

Тепер баскетболістам Запоріжжя потрібна знайти мотивацію і битися за бронзові медалі. Суперник визначиться завтра. У протистоянні Хіміка і Дніпра нічия 2:2 і вирішальна гра у Южному. Запоріжці перший матч бронзової серії проведуть вдома у суботу 20 квітня.