БК “Запоріжжя” завершив ігровий тиждень без перемог

Запоріжці віддали южненцям хеппі-енд»hellip;»В матчі з «»Одесою»rdquo;, з першої чверті домінування було за гостями. Але цього разу запоріжці в гарному сенсі були геть іншими.» Про це повідомляє пресслуба баскетбольного клубу.» БК «»Запоріжжя»rdquo; «ndash; БК «»Хімік»rdquo; 81:88 (20:29, 21:18, 26:16, 14:25) «»Запоріжжя»rdquo;: Рендольф (22 + 5 підбирань + 6 передач), Кожем»rsquo;якін (16 + 4 підбирання + 4 перехоплення «ndash; 3 втрати), Сіммонс (13 + 8 підбирань + 3 перехоплення), Шевченко (11 + 7 підбирань «ndash; 3 втрати), Столлворт (8 + 3 підбирання + 4 передачі «ndash; 4 втрати + 3 перехоплення), Херріс (5 + 4 підбирання), Тітов (5 + 2 підбирання), Буц (1 + 2 підбирання) Головний тренер: Валерій Плеханов «»Хімік»rdquo;: Салліван (19 + 7 підбирань «ndash; 5 втрат), Вільямс (19 + 2 підбирання + 6 передач), Марченко (15 + 2 підбирання), Войналович (11 + 6 підбирань), Югба (8 + 4 підбирання), Ковальов (6 + 6 підбирань + 3 передачі), Горобченко (6 + 2 підбирання + 4 передачі), Рябчук (2), Козак (2) Головний тренер: Віталій Степановський Неабияк вражало господарювання Брендона Рендольфа на чужому щиті. Він міг зробити два підбирання за одну атаку, результатом чого ставали зароблені очки, котрі не дозволяли южненцям значно відірватися в рахунку. Більш упертий та дорослий характер прослідковувався у Якова Тітова, котрий після двох фолів поспіль морально не зламався та знайшов шлях до кошика опонентів. Однак неймовірно холоднокровні та точні трюльники «»Хіміка»rdquo;, а також чудове виконання 2-очкових забезпечили підлеглим Віталія Степановського статус лідера перед перервою «ndash; 20:29. Після відпочинку конкуренція зросла. Рендольф продовжив бути схожим на лютого хижака, коли «»Запоріжжя»rdquo; йшло у наступ. Також у цьому відрізку зустрічі відлік триочковим із боку господарів поклав Андрій Кожем»rsquo;якін (до речі як і в грі з «»Одесою»rdquo;). А ще нарешті прокинувся основний розігруючий нашого колективу «ndash; Лью Столлворт. Та все це було лише розігрівом напередодні того, що чекало на публіку по закінченні 15-хвилинної паузи, на яку підопічні Валерія Плеханова йшли все ж у ролі наздоганяючих. Заділ опонентів у першій частинці гри не минув дарма. На початку третьої чверті градус напруги не впав. Обидва колективи вгризалися в м»rsquo;яч. Було все «ndash; за винятком головного баскетбольного нюансу»hellip; результативності. Влучність кульгала як у гостей, так і у господарів. Єдине, завдяки чому «»Хімік»rdquo; переважав «ndash; добре виконання штрафних. Так тривало понад три хвилини. Далі баскетболісти обох сторін почали трохи «»пристрілюватися»rdquo;. Зокрема порадував Андрій Кожемякін, який вже другий матч поспіль діє набагато впевненіше, ніж на старті Суперліги. Сьогодні окрім влучних кидків він відзначився і перехопленням м»rsquo;яча. По суті, на певний проміжок часу Андрій став нашим лідером та допоміг скоротити відставання до 1 очка. А потім молодий Яків Тітов уперше вивів «»Запоріжжя»rdquo; вперед! Тоді в «»Юності»rdquo; стало гаряче! Господарі вхопили кураж. З»rsquo;явилося відчуття, що швидкість наших гравців зросла втричі. А під кінець розпочалося те, завдяки чому всі ми любимо баскетбол. Божевільний трюльник знову-таки Кожем»rsquo;якіна робить перевагу рідного клубу + 4! Потім Михайло Горобченко скорочує відставання двома кидками з лінії»hellip; Та невгамовний Андрій, користуючись мінімумом часу для останньої атаки, летить до ворожого кошика, асистує Сіммонсу і той встановлює підсумок третьої чверті «ndash; 67:63 на користь улюбленців місцевих фанатів. Та, на жаль, завершальна 10-хвилинка стала провальною для БК «»Запоріжжя»rdquo;. Андрій втратив кураж»hellip; а рідкісних очок легіонерів не вистачило для гідного конкурування з южненцями. Кінцевий рахунок «ndash; 81:88 на користь «»Хіміка»rdquo;. Таким чином очікувані домашні матчі не принесли команді Валерія Плеханова перемог. Запорізький колектив самовіддано боровся працю, подарував незабутні емоції глядачам, але у нинішньому чемпіонаті конкуренція шалена, що й довели протистояння з «»Одесою»rdquo; і «»Хіміком»rdquo;. Тепер серед тижня запоріжці зіграють два матчі 1/16 фіналу Кубка України 23 і 24 жовтня з командою «»Старий Луцьк-Університет»rdquo; в палаці спорту «»Юність»rdquo; о 18:00 і 14:00 відповідно.