Благодійні Маланки: У Запоріжжі діти збирають кошти на порятунок однокласниці. ФОТО

У Запоріжжі дітлахи збирають кошти, аби врятувати свою подругу. Дівчинка не бачить. Лікарі можуть їй допомогти, але для цього необхідні чималі кошти.

Сьогодні, 13 січня, школярі прийшли за допомогою до рятувальників, розповіли у ГУ ДСНС України у Запорізькій області.

У Запоріжжі 10-річна Софія Циплухіна має вроджену патологію переднього сегменту ока. Вона з народження позбавлена здатності бачити цей світ. Натомість, дівчинка пізнає його на слух, грає на фортепіано, співає, виступає на сцені і намагається жити звичайним дитячим життям.

Лікарі дають шанс за умови пересадки роговиці лівого ока, додатково трансплантувавши лімбальні стволові клітини. Таку операцію можна провести у Туреччині.

Софія навчається в Запоріжжі у спеціалізованому закладі для дітей з вадами зору «Орієнтир».  Сьогодні, 13 січня, однокласники завітали до рятувальників маланкувати. Діти згуртувалися, аби допомогти своїй подружці, адже сума, яку треба сплатити за операцію, для родини Циплухіних захмарна – десятки тисяч євро без урахування періоду реабілітації. Без допомоги небайдужих диву точно не статися, і Софійка втратить останній шанс на зір.

Дітлахи привітали рятувальників з Різдвом й заспівали святкових пісень на щастя, здоров’я, добро та здійснення усіх мрій. Вогнеборці, знаючи про історію Софійки не тільки підтримали дитячу ініціативу, а й організували благодійний збір, у ході якого кожен охочий співробітник зміг надати свою посильну допомогу для того, щоб пришвидшити для дівчинки можливість проведення операції за кордоном.

Для тих, хто бажає допомогти: Приватбанк 5168 7573 8241 0225 — Циплухіна Оксана Олександрівна (мама дівчинки).

Дівчинка обіцяє, що після успішної операції буде рада побачити і обійняти кожного, хто допоміг їй у найскрутніший час й отримати те, чого вона ніколи не мала – зір. І, звісно ж, заспівати щасливих пісень про силу добра та людського милосердя.

Читайте також: Реформа шкільного харчування: чим тепер годуватимуть у запорізьких школах

Жодного спаму, лише найцікавіше для вас у нашому Telegram-каналі. Обіцяємо)

Источник: https://forpost.media/glavnoe/blahodiyni-malanky-u-zaporizhzhi-dity-zbyraiut-koshty-na-poriatunok-odnoklasnytsi-foto.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top